Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huvelybemenetemnel van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huvelybemenetemnel van valami. Kepet is mellekelek, kinek volt mar ilyen?

Figyelt kérdés
Vegso elkeseredesemben irok ide. Nem tudok elmenni nogyogyaszhoz, mert nekem jelenleg fizetos. Az elozo munkahelyemen nem voltam bejelentve, igy fizetos ez az ellatas is.
2015. febr. 10. 21:31
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
ORVOS!
2015. febr. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Ezzel muszáj lesz orvoshoz menned!! Nem egy sima torokgyulladásról van szó, mihamarabb látnia kell szakembernek.


Jobbulást!

2015. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
15 ezer ft-ert neztek volna CSAK meg, es mivel nem dolgozom nem engedhetem meg magamnak ezt a kiadast, vegso elkeseredesemben mar nem tudtam hol kerjek segitseget
2015. febr. 10. 21:52
 14/27 anonim ***** válasza:
Ez nagyon doki gyanús.
2015. febr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Ugyan nagyon nem értek hozzá, és nem is szeretnék rosszat mondani, de esetleg HPV kezdeti stádiumban? Jó lenne ha jönne egy szaki a témában.
2015. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
HPV?
2015. febr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj államiba, szimpla vizsgálatért talán nincs pofája pénzt kérni.
2015. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ha rákeresel, a herpes vaginalis néven olyanokat ad ki, mint a te problémád. Elvileg az, de ha hallgatsz rám, és a válaszolókra, igenis kifizeted azt a pénzt, mert ha herpeszed van, előfordulhat még plusz más betegség is azon a tájon.


Mindenesetre annyit tehetsz, hogyha nem is mész rögtön orvoshoz, hogy sós fürdővel leszárítod a hólyagokat, és szárazon tartod a területet. Nem kitaláltam: [link]


Mindenesetre mindenféle házipraktika és találgatás elkerülése érdekében MENJ ORVOSHOZ, és ha van párod, TARTÓZKODJ A NEMI KAPCSOLATTÓL, amíg nincs bizonyítva, mi a bajod!

2015. febr. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ott voltam, Nyiregyhazan. Mondtam, hogy ugy erzem nagy baj van, csak nezze meg, pillantson ra, de elkuldott. Azt mondta vagy fizetek vagy menjek haza...:((
2015. febr. 10. 22:08
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha nincs munkád vagy bejelentett munkád, ne számíts ingyenes orvosi ellátásra!

Ha nem mész mielőbb orvoshoz, nemcsak magadat (esetleg a párodat) sodrod veszélybe, hanem sok embert megfertőzhetsz akárhol.

2015. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!