Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek tetszik a (sötétebb)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek tetszik a (sötétebb) barna szem szín? Vagy az olyan semmi extra?

Figyelt kérdés
2015. febr. 10. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek más tetszik :D Én pl szeretem a sötét barnát *.* főleg ha ilyen nagyok azok a szemek :D 19/F
2015. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan tetszik nagyon, ami annyira sötét barna, hogy alig lehet kivenni benne a pupillát. Az egy fekete hajjal és enyhén napbarnított bőrrel nálam mindent visz! *-*
2015. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sötétbarna, már-már fekete szemem van, és utálom, hogy sehogy nem lehet nézni vele, csak úgy, hogy "ma mindenkit meg akarok ölni", illetve "ma csak téged akarlak legyilkolni". Szóval számomra nem vonzó.
2015. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten a sötétebb szemszín tetszik. :)
2015. febr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 opened paradise ***** válasza:
Nekem nem a kedvencem,az alatt már csak a libafos zöld van,de nem lenne kizáró ok.
2015. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a világosabb színek jobban hatnak a cuki lányokon (ôket szeretem), de ez tényleg semmi. :)
2015. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, majdnem fekete. :) A pozitív visszajelzések többségben vannak nálam. Senki sem hitte még, hogy le akarom gyilkolni. :D Eddig csak dicsérték, pedig szerintem semmi extra nincs benne. Amit viszont utálok, hogy nagyon rövid és egyenes szálú a szempillám, és alig látszik. :(
2015. febr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejön.:)

18/L

2015. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A legjobb barátnõmnek gyönyörû fekete szemei vannak *~* Szerintem nagyon szépek a sötét szemû lányok 😊
2015. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen szempárba szerettem bele... :) L
2015. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!