Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora adag kamagra mehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okrwdw kérdése:

Mekkora adag kamagra mehet elsőnek?

Figyelt kérdés
100mg egy tabletta, tanácsolták,hogy harapjam le az 1/4-ét max felét.... első alkalom h kipróbálnám, és mielőtt ki lennék okosítva, nem lesz folytatása, de egyszer szeretném megtapasztalni,hogy milyen.
2015. febr. 10. 23:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég lenne egy doboz Kalopió. Bedobod egybe és vége a földi gyötrelmeknek.
2015. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

de miért akarsz olyan dolgokat beszedni ami illegális?

azt sem tudod mi van benne bazz...

2015. febr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak negyeddel kezdj. A hatása rohadt jó, de van akinek megnyomja kicsit a vérnyomását. kipirosodik az arca. Fél órával előtte se kaja se pia. Szex elött kb 15 -20 perccel vedd be.
2015. febr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felet vegyél be,többet ne első körben.Lehet így se érzel tőle semmit,nem mindenkire hat.
2015. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És figyelj oda mert sok a hamis.
2015. febr. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Haverom felet nyomott, abszolút semmi hatása nem volt, ezért is kérdeztem,hogy menjen-e egy egész.
2015. febr. 11. 08:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Én negyeddel próbálkoztam (Kamagra max volt), olyan merevedésem volt tőle, hogy a farkammal betont tudtam volna törni.
2015. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
van 8db kamagra oral jellym bp
2015. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a féltől nem volt semmi, azzal a kamagrával valami nem stimmelt.Persze lehet, tényleg egyén függő! Én egy negyedet nyomtam és szerintem egy foci meccset is végig nézhettem volna a szex közben, akkor is merev maradok.
2015. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A másik haverom akitől kaptam, ő is egy negyedet javasolt,neki annyitól csatt van :D

Meleg ha ennyire egyén függő lenne.

2015. febr. 11. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!