Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más szerint is undorító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szerint is undorító a csók látványa?

Figyelt kérdés

Nem maga a csókolózás élménye, én is szeretek csókolózni, de amikor látom utcán, mindenféle nyilvános helyeken, az szerintem annyira undorító... Nyelvek meg álkapcsok, olyan rossz nézni. Filmekben sem szeretem, ha indokolatlanul sokáig tart egy csókjelenet, pedig az közel sem olyan, mint mikor a metróban csüngenek folyton egymás szájában.


A barátom szerint "csókfóbiám" van, de szerintem meg ez tök normális, hogy valami ilyen intim (és közben, ha belegondolunk, mégis gusztustalan) dolgot nem szeretek nézni az utcán (nem is szoktam, ha látom, akkor elfordulok, de ha a mozgólépcsőn közvetlenül előttem cuppognak, azt nem tudom túl pozitívan kezelni). Szerintem ha nyilvánosan csinálja az ember (pl az előbb említett mozgólépcsős példában) az nem a szerelemnek szól, hanem a külvilágnak, amit nehéz támogatnom.


Más nem így érez? Én vagyok ilyen kis különc? :D


2015. febr. 11. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát én a villamoson szoktam látni egy idős párt (olyan 70+-osok) először gusztustalan volt, azóta már nem annyira, inkább aranyos...fiataloknál meg megszoktam már, nem tartom gusztustalannak...
2015. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem undorító, viszont az, hogy vannak, akik szinte már meg is dugják a barátnőjüket utcán/tömegközlekedési eszközön/stb, az bizony zavaró.
2015. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Engem elfog a sárga irigység a boldogságuk láttán, úgyhogy szerintem is elítélendő, hogy nyilvánosan csinálják.
2015. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Belőlem nem vált ki undórt. Csak inkább nem helyeslem az ilyesmit nyíl
2015. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Belőlem nem vált ki undórt. Csak inkább nem helyeslem az ilyesmit nyílvános helyen.
2015. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem egyáltalán nem undorító. Nem értek vele egyet. Nem érzeted még úgy magad hogy amikor a pároddal csókozol megszűnik a külvilág? Szerintem ezt érzik azok az emberek akik a villamoson smárolnak, nem a külvilágnak szól. Persze vannak exhibicionisták is biztosan, de túlnyomórészt nem azok. A nyilvános petting tényleg gáz.
2015. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Engem nem a látvány zavar hanem inkább közben a cuppogás. Főleg buszon ha otthon maradt a fülesem. Amúgy meg csak elfordulok azt játsszák az agyukat nyugodtan.
2015. febr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Én egyet értek ezzel. Csókolják meg egymást, az oké. De az, hogy percekig nyalják egymást... azért ne haragudjanak, de ez már az otthoni kategória. Az ember bele kifordul az ilyesmitől. Pláne, ha ezt kb az arcodban csinálják, még a hangot is hallod hozzá, és még elmenekülni sem tudsz. (mozgólépcső, metró) Idegbajt kapok olyankor.

ja, és teszem hozzá, hogy én imádok csókolózni.

De könyörgöm, legyünk már tekintettel a másikra!!!

25l

2015. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

A csók nem zavar, csak az, amikor gátlástalanul nyalják-falják egymást.

Értem én, hogy fiatalkor, meg tinik, meg minden, de irritáló, amikor felszállok a buszra Győrben, és Csornán már azt is tudom, hogy az előttem ülő szerelmes pár milyen nyögésekkel élvez el.

2015. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Nem érzeted még úgy magad hogy amikor a pároddal csókozol megszűnik a külvilág?"

Tudod, a baj csak az, hogy a valóságban nem szűnik meg a külvilág.

Értelmes ember ezt ésszel fel tudja fogni.

2015. febr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!