Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet rajzolni neki Valenti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet rajzolni neki Valentin napra?

Figyelt kérdés
Barátnőm szerint a kézzel csinált ajándékok értéesebbek, és ő a barátjának képes lapot tervezett.. Így jött, hogy mivel én szépen tudok rajzolni, rajzoljak neki valamit. Ez jó ötlet? Ti örülnétek neki? Ő 14/f. Ha igen, mit érdemes?
2015. febr. 11. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes.

Az hogy mit kéne, ezt döntsd el te. Gondolkodj rajta, hogy miket szeret, vagy hogy minek örülne. De szerintem bárminek örülni fog amit te csinálsz neki.

2015. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zölkez ;)
2015. febr. 11. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Rajzolj neki egy vízfejű pálcika embert
2015. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak vicc volt 3as voltam
2015. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudsz, akkor érdemes, szerintem nagyon fog neki örülni, hogy időt szántál rá, nagyon édes dolog :)
2015. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszii:))
2015. febr. 11. 19:47
 7/7 anonim válasza:

Egyetértve az előttem szólókkal,szerintem is jó ötlet :)

Esetleg valami régi közös emléket is "megeleveníthetsz",kicsit színesebbé teheted,de csak egy ötlet xd :D

2015. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!