Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyaroknak mekkora? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyaroknak mekkora? És mennyi Magyarországon az átlag méret?

Figyelt kérdés

2015. febr. 11. 23:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%
Kedves ötös, bejelentettelek, hogy rasszista a válaszod! A néger is ember, ha tetszik, ha nem!!! Ha te a bőrszín alapján ítélsz, akkor elég gusztustalan egy ember lehetsz, te szemétláda!!!
2015. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8. olvasd át még egyszer az 5-ös válaszát és rájössz hogy miért pontozták le
2015. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#10:

A statisztika arról szól, hogy ne kelljen 50-200millió konkrét adatot begyűjteni, mikor 1000-ből is lehet következtetni, mivel ugyanolyan eséllyel kellett volna kijönnie a franciáknál/dánoknál és a kínaiaknál is azonos adatszámból 16cm-nek, ha átlagosan akörül mozogna.


Azt meg talán még egy általános iskolás is tudja, hogy Mr Átlag nem létező személy és pláne nem Ő alkotja magát a populációt, amire vonatkoztatják. Magyarán annyit lehet leszűrni belőle, hogy magyar férfi esetén nagyobb az esély pl 10cm feletti péniszre, mint teszem azt egy indiai esetében. Ettől még lehet, hogy ha random beállok egy indiai férfi mellé, bemutat egy több cm-el nagyobb kolbászt, mint ami nekem van a lábam közt.


Ha konkrét értékeket (legnagyobb, legkisebb) adnának meg országokra, akkor kéne brummognod, hogy ugyan miért nem keresett fel téged senki.


#11:

Attól valaki nem rasszista, hogy konstatál tipikus rasszonként eltéréseket. Pl egy mongoloid ember kezei a törzséhez viszonyítva nagyobb valószínűséggel kisebbek arányait tekintve, mint egy negroid típusú emberé. Ez nem rasszizmus, hanem antropológia. Eltérő körülményekhez az ember eltérő tulajdonságokkal alkalmazkodott, ez csúcsosodott ki az ismert öröklődő tulajdonságcsoportokban.

2015. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13. értem hogy mit jelent de korán sem biztos hogy az az átlag,ez csak egy valószínűségadat,és rengetegen úgy kezelik mintha igaz is lenne,és mi az hogy az 5. hozzászólása nem rasszista?te olvastad?azt írta hogy a fekete ember az nem ember (ezért is vették ki a válaszát a moderátorok szóval a belemagyarázásodat már el se olvastam nem sok értelme lehet )
2015. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14:

Szóval érted, de koránt sem biztos hogy az az "átlag". Tehát, ha van egy tonna krumplim, ami random módon különböző színűre van festve, akkor 1000db kiemelését követően nyilván nem fog kirajzolódni, hogy mely színek vannak jelen domináns mennyiségben. Magyarán egy olyan országban, amiben a legnagyobb tömegben teszem azt 10-12cm hosszúságú pénisszel rendelkező emberek vannak jelen, nyilván komoly esély van rá, hogy 1000x tud olyan ember belépni, akik efölött az átlag fölött vannak és még súlyzottan el is tudják rántani az egész statisztikát (lévén, hogy ilyenkor nem minimum és maximum értékek alapján adnak átlagot ugye).


Más kérdés, hogy igazából maga az adattípus, amivel kitörölheted a nemesebbik fertájad, függetlenül attól, hogy az ország összes férfiára vagy csak random 1000 kiválasztott adataira alapoz, de erre már utaltam az előbb is.


Nem azt írtam, hogy az 5-ös hozzászólás nem volt rasszista, lévén, hogy azt csak átfutottam és nem figyeltem fel majmozós részre. A 11-es hsz alapján azt hittem, hogy csak egy bőrszínre alapozott méretmeghatározás lett túlreagálva, de ez utóbbira meg Te jöttél volna rá, ha mégis elolvasod, amit írtam. Bár, amennyiben neked az írottak belemagyarázásnak számítanak, akkor javaslom, hogy ülj be pár antropológia/humán biológia előadásra és ott jóval részletesebben kifejtik, nem csak ilyen baltával szabott mondatba tömörítve.

2015. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én őszintén bevallom, hogy az enyém 15... kb ennyi az átlag is... persze itt gyakorin mindenkinek 20 felett van
2015. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!