Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú órán hátranéz, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú órán hátranéz, úgy hogy pont rám téved a tekintete. Ha a szemébe néztem ő is belenézett az enyémbe. Elég megértő, figyelmes pillantásokat vet rám, akkor szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Nem tudom menyire szokott létrejönni osztálytársak között kapcsolat, ha tudjátok lécci írjátok azt is meg.
2010. febr. 11. 13:26
 1/6 anonim válasza:

Nem tudom hogy hány éves lehetsz meg azt se hogy azt mér az állatok témakörbe kellet írni de szerintem pont abba a korban vagy ahol azt hiszik hogyha már ránéz valaki valakire akkor szerelemes.

Am meg nem biztos hogy szerelmes!

2010. febr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy ezekre a pillantgatásokra nem lehet adni. Velem pl előfordult, hogy azt hittem, engem néz, valójában azonban a mellettem ülő osztálytársamat...


Egyébként meg ha tényleg szerelmes, és férfi a talpán, akkor nem csak a szemét meresztgeti, hanem előáll és nyilatzkozik. Minimum beszélgetést kezdeményez veled, jobb esetben elhív valahová.


Amíg ez meg nem történik, addig kezeld úgy, hogy nem szerelmes beléd, csak néz.

2010. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól még nem hinném,hogy szerelmes beléd,hogy megértő pillantásokat vet rád.Lehet,hogy tetszel neki.Osztálytárssal járni...hát nem tudom.Mikor még én jártam középsuliba,a házinyúlra nem lövünk szabály volt érvényben:).Voltak az évfolyamból akik együtt jártak osztályon belül,de elég cikis volt.
2010. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2010. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teccesz neki azért néz.... én is ezt csinálom oylannak aki tetszik csak persze nem beszélek vele :D de annak más oka van :D
2010. febr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy szerelmes belém :) Azért köszönöm mindenkinek.
2010. nov. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!