Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? (A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? (A szürke ötven árnyalata - bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos, szerintem borzalmas a könyv és borzalmas a film, és idegesítő, hogy annyian szeretik.


Én viszont úgy fogom fel ezt, mint egy társadalomkritikát. (Tudom, hogy nem annak készült.) Ugyanis az, hogy hogyan viselkednek a főszereplők a könyvben/filmben, és hogy mennyien szeretik mégis, jelzi, hogy:

- Milyen undorítóak egyes férfiak. Szexuális tárgyként kezelik a nőket.

- Milyen undorítóak egyes nők. (Sajnos hála az ehhez hasonló filmeknek, már a nagyon sok lány és nő ilyen. Óriási respect a kivételnek!) Egy emberileg 0, undorító erkölcstelen féreggel is képesek járni, ha mellette kigyúrt, izmos, és vonzódnak hozzá.


Ez a film pedig csak tovább hülyíti azokat az embereket, akik hisznek abban, hogy ami a filmben történik, az jó, ahogy van.


De mint mondtam, maga a film, és hogy ennyire szeretik sokan, abból lehet következtetést levonni. (Fentebb leírtak.)


Mit gondoltok erről?



2015. febr. 12. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem te vagy a kicsit lemaradott, minden téren.

ezt nem divatként jellemezném...van aki annak veszi. De mégsem az.

Most attól, hogy neked nem tetszik, még lehet nagoyn is jó.

2015. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

köszönjük Emese.

láttad már a filmet, hogy ilyen jól tudod mi van benne? :D

tudtommal még nem is játsszák, de mind1 :D

2015. febr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

Vannak, akiknek bejön, ha tárgyként kezelik. Ez nem undorító, ez az ő dolguk, semmi közöd hozzá, hogy mit csinálnak.

És nem csak ezért lehetnek undorítóak a nők, amit leírtál.

2015. febr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb ez mar a huszadik kerdes a Szurke 50 arnyalatarol..


Nem lehetne leszallni rola?

Ez olyan mint amikor keszul egy gyks Dancso video es minden masodik kerdes Dancsoval kapcsolatos h azt remelik bekerulnek a videoba..


A filmmel kapcsolatban pedig szinten le lehetne rola szallni, mindenki tartsa meg a velemenyet, van akinek tetszik, van akinek nem..

2015. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem a BDSM miatt sz*r se a film, se a könyv, hanem azért, mert semmi művészi és színészi érték nem áll mögötte. Az embernek nincs kedve olvasni a könyvet, Én is elkezdtem, mert olyanról nem mondok véleményt, amit nem ismerek. A filmet még nem láttam, de azt mondják semmi durva jelenet nincs benne, soft-poro az egész.


Perverzek és kur*ák pedig mindig is voltak, ebben aztán új dolog nincs.

2015. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Ez lányoknak íródott erotikus sztori. Hogy nem te veled történt, ez ne borítson ki, mert egy fikció az egész.

Engem pl. rohadtul nem érdekel, de ettől még nem zavar, hogy létezik.

Szerintem ne akarj embereket ezen feltevésed szerint beskatulyázni, márt hátba vág a karma.

2015. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Nem a BDSM miatt sz*r se a film"


Persze, hogy nem. De ami ebben szerepel, az nem BDSM!

2015. febr. 12. 18:21
 8/15 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mindennek meg van az Oka es a celja,es ez Jo.Az emberisegnek fejlo"dnie kell Minden teren.
2015. febr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Area gondoltam en is csinalok egy hasonlo filmet,es a come az less:A piros 83 arnyalata.
2015. febr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lányoknak íródott, engem nem lep meg. A Twilight is világsiker lett, mind a könyv mind a sorozat.
2015. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!