Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ez az alkat még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ez az alkat még bejön, vagy már egy kicsit sok? (kép)

Figyelt kérdés

Volt egy hosszabb stresszes időszakom mikor felszedtem pár kilót. Amit hát amilyen könnyű felszedni olyan nehéz leadni. Futok, odafigyelek az étkezésre de a dolgok nem változnak meg egyik napról a másikra. Mindenesetre igyekszem.

Félek attól, hogy mivel egy kicsit teltebb lettem, már nem fognak észrevenni. Nem vagyok az a nagy pasizós de minden nőnek jól esik egy kis figyelem.


Szóval, az ilyen alkatú nők még rendben vannak, vagy komolyan kezdjek el koplalni? Én tulajdonképpen jól érzem magam a bőrömben, de manapság mindenhol azt látni, hogy még a 40 kg lány is fogyni akar... Sajnos a tapasztalataim szerint sok srácnak meg pont ez kell...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


(Hasonló alakom van nekem is.)


19L


2015. febr. 12. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
A Legjobb
2015. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Oké de hol vagy?
2015. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
nekem már sok, sőt ez a legrosszabb. van benne potenciál, mégis igénytelen.
2015. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
szerintem te kövérebb vagy.
2015. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ilyen volt a párom mikor megismertem. 19 volt pont.

Azóta azért szedett magára.

Ha a mai eszemmel újra ott lennénk, akkor megint felszedném. Megint szedne magára, és megint jó lenne.

2015. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%
Gyönyörü nök képeit tetted ki.
2015. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ez még jó
2015. febr. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Scav ***** válasza:
Nekem már sok kicsit.
2015. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Az se mindegy hogyan öltöködsz hozzá.Ha nem olyan ruhákat veszel fel amik rosszul passzolnak ehhez az alkathoz,teljesen.rendben van
2015. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
49%

Az a baj,hogy ha csak ezeket a képeket teszed ki,azt mondjàk, ez jó, legjobb ,ez tetszik stb.


Ha nem így tetted volna fel a kérdést, hanem linkelsz egy vékony lányt is ,tuti a 90% azt választja, és lehordja a másik ,teltebb nőt.

Itt látatlanba ,anonimként mindnek nagyok az elvárásaik, nyilván mint vékony, vagy ki van gyúrva.

De tudod mit? Azt mondom neked,hogy emellé az alkat mellé szép arc és normális személyiség társul, nem lesz problémád.

Én alkatilag ilyen vagyok,nem zabálok össze-vissza és ovis korom óta sportoltam,mostmár nem olyan nagy intezitassal, de mozgok. Futok,tornázok, kirándulok sokat. Tényleg igénytelenség, szerintem is.


Szóval tapasztalatból mondom neked,semmilyen hatrannyal nem indulsz,bejön ez a pasiknak.

Nekem is akadtak udvarlók mindig,mostmár nem mert párom van. :)

De szerintem ha nyáron végig mész az utcán, magadtól is rajossz, hogy ez tetszik-e a pasiknak,vagy sem.. :)

És kielégítő választ fogsz kapni.

2015. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!