Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimaradt egy havi verzesem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt egy havi verzesem. Es az utobbi par napban kicsit gorcsolok. Szerintetek ez mire utalhat? Vagy mitol lehet?

Figyelt kérdés
Szoval januar 20-21. en kellett volna megjojjon, elso nap gorcs es egy-ket csepp jott, utana meg 6nap alatt 2 csepp barna es ennyi. A baratom folyamatosan belem elvezett addig ameddig ugy gondoltuk, hogy a nem letezo menstuaciom befejezodott. Szerintetek ez mi lehet? Kicsit megijedtem. :|
2015. febr. 12. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
terhességi teszt?
2015. febr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyel tesztet,honnan kene tudjuk????? szivesen segitenek,de igy kb 50% terhes/50%nem terhes
2015. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet
2015. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj tesztet.


Egyébként, nekem stressztől is szokott kimaradozni.

2015. febr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja..elfelejtettem..2 negativ teszt..a "menzesz" alatt..:p
2015. febr. 12. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!