Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamasz-panasz, avagy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamasz-panasz, avagy egy retardált bánata?

Figyelt kérdés

Csapó 1.


Héj! Igen, Én vagyok az a kis balga-fóka aki össze van zavarodva. A sztori dióhéjban annyi lenne hogy.. Most figyelj! Tetszik valaki.. Vagyis hát.. hogy is mondjam.. Ha testi reakciót vált ki belőlem(nem áll a dolog, hanem más a téma), akkor hívhatjuk szerelemnek? Nem.. Sebaj, Én annak csúfolom :) Baktattam fel a lépcsőn órára. Szépen, egymagamban csendesen. Jobbra kanyar, ajtó nyílik... Mi tárul a szemem elé? Hát ez: Egy pár szürke cipő. Egy szürke csőfarmer. Egy vékony póló.. Egy szőkés-barna haj.. Egy gyönyörű szép éjfekete szempár. Egy eszméletlen tökéletes arc. A reakcióim furcsák voltak, mivel levert a víz és akkor pupilláim voltak, mint valami lecsúszott drogosnak.


Csapó 2.


A csaj maga egy angyal.. Egy égből pottyan valami.. Én viszont egy teljesen átlagos, nagypofájú kis "falusi" srác. Nagydarab, erős és kissé egyedi.


Szóval: Íme a kérdés.

Lányok/Fiúk/transzik etc etc. Lehet esélye egy full átlagos srácnak egy számára felbecsülhetetlen értékű nőnél?



2015. febr. 12. 22:03
 1/10 A kérdező kommentje:
whoopsz. Rossz téma..
2015. febr. 12. 22:07
 2/10 anonim ***** válasza:
Most láttad életedben először? Ismered?
2015. febr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ó.. pár terem választ el tőle :) Nevét tudom és akitől érdeklődtem, mindenki dicsérte :)
2015. febr. 12. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Értem. Az már jó :) De azért a szép külső nem minden.

És lehet esélye egy full átlagos srácnak, ha a csaj normális. Ha egy igénytelen "fekának" van esélye egy top csajnál (szörnyű, de saját szememmel láttam), akkor egy átlagosnak is :)

2015. febr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát igen.A szerkesztők meg vakarják a fejüket ,hogy pl.: Na ugyan ez mit akart irni?

Merthogy az elsőböl semmit nem értettem az biztos.De hogy most 2 ilyen jellegű kérdést találtál,az öszes többi lehet értelmes.

A szerkesztők csak segíteni szeretnének a főleg szerelmi fonotságú tiniproblémákon.

Az meg hogy "avagy egy retaldált bánata" csak egy szubjektív leszólás a részedröl,amelynek igazságalakja nincs mivel bizonylatot gondolom nem küldtek neked hogy "Retaldáltsági Igazolvány" xd (ez mekora volt).Ez olyan hogy rászolok egy nagyszájú lányra "Te cs**ri,Jetitalpú-zsírosfogú-sárgahajú,g#civel fehéríted a fogadat reggelente"xd (ezmár nemvolt vicces) közben nem (biztos, hogy) igaz.

2015. febr. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Szóval a mákostejbe-lecsó finom :) Értek én mindent :D

2015. febr. 12. 22:31
 7/10 anonim ***** válasza:

am nekem tetszett,ahogy ezt leírtad,eleinte azt hittem,h vmi novella... (próbálj meg írni egy regényt ;) :D )

a kérdésedre válaszolva viszont van esélyed,DE!-lépned kell. ne csak azt várd,h az öledbe pottyanjon a sült galamb,tegyél érte. eleve te vagy a fiú,valahogy ismerkedj vele meg ilyenek...sok siket! :)

2015. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
53%
Te feltétlenül kezdj el írni!
2015. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D De nekem a beszéd stílusom is hasonló :)
2015. febr. 13. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szórakoztató lehetsz :D :) komolyan kezdj el írni :)

Sztem nem lesz gond meghódítani a lányt :))

egyébként utolsó előtti voltam, 17/L

2015. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!