Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanatok velemenyt rolam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondanatok velemenyt rolam? (Rovid)

Figyelt kérdés

19 eves lany vagyok.

Iszonyat erzekeny es nagyon ragaszkodo ( tudom ez ilyen sablon.. de en tenyleg nagyon ragaszkodok). Nekem a szerelmem mindenem (ha van) es mindenkinek fontosabb. Imadok vele lenni, rengeteget. Neha ram tor ok nelkuli hiszti de amilyen hamar jott olyan hamar megy.

Szeretek mindig menni valamerre. Kirandulni, vagy termalba, vagy tavasszal kimenni egy ures mezofelere es piknikezni. De tenyleg mindig mozgasban vagyok. Ha lustazos napom van akkor viszont agyba bujni es filmezni egesz nap. :)

Nagyon celtudatos vagyok, es ha valamit nagyon akarok mindig elerem.

Szeretek bulizni is, es menni minden fele :)!

Sutni imadok takaritani nem igazan de ha muszaj meg csinalom.

Kommunikacio es media szakon szeretnek tovabb tanulni es a mediaban dolgozni.

Nagyon belelog a bilibe a kezem szerintetek? :D

Nem elek nagyon alom vilagban azert en ugy erzem.

Nektek mi igy az " 1 benyomasotok" ? :D

Legyszi normalis valaszokat ! :)


2015. febr. 12. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Aranyos lehetsz, bár a bulizás nálam nem pozitívum.


23/F

2015. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok csak férfiba :) max én rendmániás vagyok :) tökéletes barátnő lennél :)
2015. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Aranyos lánynak tűnsz a leírtak alapján, sok sikert a kommunikáció és médiatudomány szakhoz! :)

21/F

2015. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 The Guard ***** válasza:
69%
Ha megengednéd az első benyomásom akkor végre elveszteném a szűzeségem.
2015. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Átlagos 19 éves lány vagy, bár az én véleményem nem igazán mérvadó, mivel szintén lány vagyok.
2015. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

* mindenkinel


Meg annyi hogy a rossz tulajdonsagaim :

Hisztis

Tul erzekeny

Makacs

Sokszor feltekeny

Es lusta..neha :DD

Amugy csak unatkozom de erdekel a velemenyetek :Dd!!

2015. febr. 12. 22:42
 7/18 anonim ***** válasza:
Jó benyomást éreznél tőlem :P Kedves kis pipi lehetsz, megélnélek százszor, aztán mehetsz a túróba.
2015. febr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A privátok száma megadja a választ a kérdésedre. Ha véletlenül 42 lenne ez a szám, akkor egy másik kérdéshez is közelebb kerül az emberiség.
2015. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az első benyomásom az, hogy a ragaszkodó lányokat szokták a legnagyobb pofonok érni, ráadásul sokszor tényleg nem a tipikusan szemét, "nemtörődöm" srácoktól.


A többi aranyos, csak a leírtak felére meg időd nem lesz, miután "beindul az élet". :D

2015. febr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

42 privat? Micsoda? :D

Ezt nem ertem.. :D

Amugy igen tudom hogy nem lesz idom :D ez a szomoru :( :D

2015. febr. 12. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!