Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mióta tudom az eszem nem volt orgazmusom?

Figyelt kérdés
Próbáltam már minden pózt,de semmi. Segítsetek lègyszi! Mit tegyek? Mit próbáljak? Így mèg teherbe esni sem lehet...

2015. febr. 13. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi köze a teherbeesésnek az orgazmushoz?
2015. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

kor, nem?

bár gondolom nő vagy, férfiaknál nem nagyon hallani ilyenről :D


sajnos létezik olyan hogy egy nő biológiailag nem képes az orgazmusra, de ez nagyon ritka.


én voltam már csajjal aki előttem 5 sráccal volt, egyikkel se volt orgazmusa (pedig egyik kapcsolata másfél éves volt tehát ott lett volna rá idő). velem aztán sikerült elmennie, és azóta már másokkal is. csak ideális pasit kell találnod

2015. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
E-bayen próbáltál már rendelni egyet?
2015. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nöi orgazmus egy elég összetett dolog. Sok dolog befolyásolja. És pont ezért a legtöbb nőnek tanulnia kell.

Mentálisan is és fizikailag is. Az orgazmus eléréséhez elégedetnek kell lenned magaddal, szexinek és kínánatosnak érezni magad. Kizárni a külvilágot és átadni magad a testiségnek.

Nekem majd 1 évig nem volt orgazmusom. Sokszor közel jártam, de nem voltam kellően laza hozzá.


Talán úgy lesz a legkönyebb ha magad fedezed fel a tested. Hunyd be a szemed fantáziálj és közbe simogasd magad.

2015. febr. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? attól még terhebe lehet esni....
2015. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ a bajod hogy nem velem csinaltad.
2015. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!