Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom olyan erősen meghara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom olyan erősen megharapta a mellbimbóm, hogy seb lett rajta? Veletek előfordult már?

Figyelt kérdés
most csinált először ilyet, és nagyon fájt, de hiába tiltakoztam ellene. a seb kb. 2 milliméteres, ami egy mellbimbón elég nagy, és most nagyon fáj ha bármihez is hozzáér (gondolok itt ruhára) és félek vele lenni megint. veletek volt már ilyen? illetve hogy lehetne minél előbb begyógyítani a sebet?

2015. febr. 13. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kézrátétellel meggyógyítom
2015. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ideje lenne beoltani a kutyádat veszettség ellen
2015. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az idő minden sebet begyógyít!


(Betadine, meg ragaszd le, ha vmi irritálja..)

2015. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Harapd meg neki te is a mellbimbóját ugyan így! Majd rájön, hogy nem túl kellemes érzés. :)

Én valami sebgyógyító kenőcsöt kennék rá, sajnos nem jut eszembe a neve, amit használok sebekre (szerencsére régen kellett elővennem).

2015. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Velem is ugyanezt csinálta a barátod
2015. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert hetero férfi vagyok és nem engedem a barátaimnak, hogy harapdossák a mellemet.
2015. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!