Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetném el hogy belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el hogy belém szeressen egy nálam 10 évvel idősebb pasi? 18/L

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Azt hogy tetssz neki elerheted szerencsével. De az érzelmeket befolyásolni nem lehet. Tégy mé mindent érte. Aztán sok sikert tenyleg.
2015. febr. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Egy igazi Férfi már megtisztelőnek tekinti 28 évesen egy 18 éves lány teljesen odaadó figyelmét is. Keresd, hogy mit szeret, miből mik a kedvencei.
2015. febr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ööö... Szerintem annál egy picit többet kéne tudnunk a helyzetről, pasiról, rólad, stb., hogy bármit tudjunk mondani. Szóval a válasz: pont úgy érheted el, ahogy másik pasinál.
2015. febr. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha jól nézel ki nem lesz nehéz dolgod, hogy az ágyadba csábítsd.

Azt viszont, hogy beléd is szeressen nem tudod elérni. Vagy beléd szeret vagy nem, ez a személyiségedtől függ amit ne játssz meg.

2015. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bandi6891 ***** válasza:
én mint 28 éves azt mondom hogy csupán annyit kell tudnod mint bármelyik másik egészséges lelkű nő.Ha olyan vagy akit képes megkedvelni akkor úgyis könnyű dolgod van.Szerintem érettebbnek kell lenni mint egy átlagos 18 évesnek.De ez csak egy vélemény,a kiszemelted lehet másként látja.
2015. febr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!