Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is, aki rühelli a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, aki rühelli a Valentin napot rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Esküszöm, életem legrosszabb napja. A szerelmem lelépett egy másik csajjal az utolsó pillanatban, pedig előtte randira hívott, az egész családom beteg, (beleértve engem is), ma egyszercsak szétpattant a tabletem, miközben az emailjeimet néztem (szó szerint, magától szétpattant a két oldala), a bankszámlámon nincs fedezet, stb.

Más is rühelli ezt a giccs napot, vagy csak én vagyok ennyire feldobva tőle?

Lány vagyok.



2015. febr. 14. 11:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Amerikából átvett hülye szokás. Én majd akkor ünneplem ha az amcsik is ünneplik a bussójárást :-)
2015. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 opened paradise ***** válasza:
Sose volt vele bajom,de idén úgy megvernék egy kis kövér Cupido-t,hogy csokiszíveket tojjon a pelenkájába.
2015. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utálom ezt a napot,már ha csak megemlítik is bárhol...Mert nekem soha nem lehet barátnőm sajnos... és nem azért,mert nem akarok,hanem mert nincsen esélyem sem,egy randira nem jön el velem egy sem...

23/F

2015. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ÉN azokat utálom akik naponta feltesznek itt kérdéseket a valentin nappal kapcsolatban a tököm tele van már velük.
2015. febr. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!