Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Ő mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Ő mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Beleszerettem az osztálytársamba 1 éve.Régebben ő is szeretett,meg is kérdezte,hogy nekem tetszik-e ő,de én viccnek vettem és azt mondtam,hogy hagyjon a hülyeségeivel.Aztán vakáció meg minden.Most pedig beleszerettem.Ismét volt egy pont,mikor nagyon közel kerültünk egymáshoz,de ismét elszúrtam.Aztán lett barátnője.De most is ölelget,a hajam csinálja,sokszor meg is puszil,és ha valaki közeledik hozzám azt mondja,hogy én az övé vagyok.Múltkor kért egy puszit is a szája mellé.Aztán délután buli volt,ahol a barátnője volt.A csaj nagyon furcsa,mindenki táncolt és szórakozott a bulin,csak ő ült.És a srác velem táncolt nem vele.Veszekedtek aztán,de ő továbbra is velünk(velem és néhány barátnőmmel táncolt).A legjobb barátnőm megemlítette neki,hogy a barátnője nagyon féltékeny,erra annyit mondott,hogy mit bánom én.Aztán a barátja bejött és szólt,hogy ha akarok valamit a sráctól menjek ki(ezt nem értettem).Kimentem a barátnőimmel,és akkor a csaja odament és veszekedtek.Aztán el akartam mondani neki,de nem találtam.Később jött egy srác,aki ha tálálkozunk mindég lesmárol és megfogja a kezem.Mentünk pizzázni és ő flegmául azt mondta,hogy gyútsunk gyertyát az új párnak(rám és a fiúra értette),közbe láttam,hogy hogy nézett rám,ismerem az acát,és olyan volt,hogy őt ezt zavarja.Nem tudom,hogy ő mit érez.Kérlek segítsetek

2015. febr. 14. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az mi h "ha találkozunk mindig lesmárol" hát ha hagyod
2015. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ezt nem tudom elmagyarázni neked.Én nem bírom megbántani az embereket
2015. febr. 14. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hidd el én is így vagyok ezzel :)

Szerintem am érez irántad valamit

2015. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sokan ezt mondják.De mondjam el neki amit érzek?
2015. febr. 14. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak menj oda hozzá amikor egyedül van.
2015. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!