Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú szexuális célzásoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú szexuális célzásokat tesz, akkor mindenképpen bejövök neki valamilyen szinten, vagy ez nem jelent semmit és olyan lányokkal is ezt csinálják, akik nem tetszenek nekik?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Bejössz neki ;)
2015. febr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

annyit jelent hogy szívesen megba..na!

Ezen mit nehéz megérteni?

2015. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a férfiakon nehéz kiigazodni és már nem tudom, hogy mit lehet komolyan venni tőlük és mit nem. A kérdés is azért volt, mert azt szokták mondani, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap.
2015. febr. 14. 17:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Rajtuk nem lehet kiogazodni :)

Miket mond? Pl.mikor volt utoljàra orgazmusod?alàdnyúlhatok?? Suttog a füledbe érzed a meleg levegőt? ..

2015. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Naa, azért ennyire nem kanos.:) Akkor tudnám azt, hogy valamit biztos akar, ha ilyeneket mondana.

Inkább incselkedni szokott, meg néha azért becsúszik egy-egy intimebb kérdés is, amit én nem tennék fel másnak, de vicces formában kérdezi meg általában.

2015. febr. 14. 17:48
 6/10 anonim ***** válasza:

:)

Viccesek ezek a fiuk :)

Pl.ha vmit el akarsz dugni de nincs zsebed akkor mondja megnézném amikor elrejted??

2015. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmik.
2015. febr. 14. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen ismerős..de a megfejtése nem sikerült..
2015. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne...

Nem vagyok már tizenéves, de egyszerűen van egy ilyen férfi az életemben, és az istennek sem tudom eldönteni, hogy akar-e valamit vagy sem, állandóan ilyen célzásokat tesz, nem lép semmit, pedig tudja, hogy kedvelem a társaságát, szívesen vagyok vele. Nem tudom eldönteni, hogy egyszerűen minden nővel ilyen-e, vagy tényleg akar valamit. Ha meg direktbe rákérdeznék, tuti elrontaná a dolog varázsát:)

2015. febr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na látjátok fiúk, hát ezért nem egyértelmű ez nekünk nőknek, mert nemcsak mi játszunk veletek, ahogy ti azt állítjátok, hanem ti is velünk.
2015. febr. 14. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!