Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit tetszik egy félvér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tetszik egy félvér (néger) pasin?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%
semmi
2010. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
15%
már a kisugárzásuk is más, olyan ami levesz a lábunkról és az a tudat , hogy mekkora a farkuk ..:D
2010. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

Más a testalkatuk! Szépek! Szép a színük:) gyönyörű a szemük:)

A kedvenceim a félvér pasik:D nyaammiiiiii

21/L

2010. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

De a méret az nem számít.Vagyis ezt mondjátok.

Most akkor mégis?

2010. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
Jajj ilyen kérdés...Én tökre nem arra gondolok, ha meglátok egyet, hogy mekkora van nekik.Maga a kisugárzás, a legtöbb olyan kis vagány és jó a testük, a szemük, a hajuk....Wááá. Nyamm nyamm :D
2010. febr. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%

Nekem semmi.

L18

2010. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nincsen bajom velük, de általában nem jönnek be, nem az én stílusom.

DE: az országban tanuló egyetemista srácok között van egy bizonyos típus, ami után szabályosan csorog a nyálam! Megpróbálom leírni: magas, vékony, rövid haj (majdnem kopasz) és szemüveges:) Nem tudom megmondani, miért, de teljesen levesznek a lábammal... nem csak az egzotikusság sugárzik belőlük, hanem ami talán még jobban megfog: az intelligencia, és némi sznobság:P:) És ez a kettő együtt elég ütős:D

2010. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Szóval neked a tipikus gyökerek jönnek be?
2010. febr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
45%

Az a gyönyörű bronz bőr, feszes izmok, karcsú, magas alkat, húsos csókos ajkak, mágikus fekete szemek, gyönyörő, fényes rasztás vagy bongyor haj....és az alsógatyában a 25 centis vastag cerka:DDD

Nézd meg Sealt és Heidi Klum-ot milyen szép pár...valamit biztos tud a csődör, ha ennyi éve boldogok+ 4 gyerek:D


Ja és Heidinek is az alsógatya alatt dudorodó cerka volt az első, amit meglátott:O

26.L

2010. febr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%
hát semi a magyr pasik sokel jobbak szentem
2010. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!