Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? 18/L

Figyelt kérdés
a barátom Debrecenben lakik, én Pesten, nyár elején jöttünk össze, azt tervezzük hogy az érettségi után összeköltözünk. Én tanulok tovább, ő meg zenél és dolgozik mellette. Nagyon szeretem őt a baj csak az hogy van hogy 1 hónapig nem tudunk találkozni, ő nem keres engem, bulizni van állandóan a barátaival, amikor találkozunk akkor is bulizni megyünk általában. Amikor már majdnem egy hónapja nem találkoztunk elkezdek gondolkozni azon hogy van-e értelme az egésznek. Szeretek vele lenni de amikor nincs itt, szinte olyan mintha nem is érdekelném ( megcsalásról szó sincs mivel még szűz a barátom és a kapcsolatunkban se kapkodunk még a dologgal) mondtam már neki hogy rosszul esik hogy mindig én keresem, akkor egy kis ideig jobb lesz a helyzet, majd megint ugyan olyan
2015. febr. 15. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ti akkor barátok vagytok, nem egy pár. Jobb lenne, ha megbeszélnétek, hogy kezeljétek is így a továbbiakban. Úgysem változna semmi, csak akkor legalább kimaradna az értelmetlen összeköltözés.
2015. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a megcsalást miért a szüzességgel kapcsolod össze?

Ha lepippantják, vagy srmárol libákkal a bulikban, az nem megcsalás?


Amúgy hagyd a francba. Ez valami link alak lehet

2015. febr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Félek, hogy a kapcsolatotok már alapjáraton halott.

Te szeretnéd a kapcsolatot és megmozgatsz érte eget-földet, a srácot viszont nem igazán érdekli.

Azt hiszem Ő nagyon is el van a saját világában, a bulik /esetleg koncertek?/ világában. :(

2015. febr. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!