Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ezért a Szürke 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezért a Szürke 50 árnyalatáért bolondulnak a nők?

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem barátnőmmel a filmet, mondván milyen jó. Hallottam hogy nők millió bolondulnak a könyvért, facebookon is már hónapok óta az összes csaj ismerősöm csak ezt osztotta meg, hogy készül a film.


De most komolyan, mi olyan nagy szám ebben? A Grey full kretén az egész filmben, nem lehet hozzáérni, nem alszik együtt a nővel, nem jár vele randizni, csak használja. Ja, persze van egy óriásvállalata, aminek köszönhetően tele van pénzzel, van kb 10 Audija, helikoptere, luxus lakásai... Így már el is van nézve, hogy egy antiszociális hülyegyerek szintjén van agyilag.


Nem értem a nőket, mikor állandóan arról beszélnek, hogy olyan férfi kell nekik aki megbecsüli őket, és akkor egy ilyen alázott szerepet játszó sztorira meg nők milliói izgulnak.


Az már csak hab a tortán, hogy a filmben a nőt még megvásárolhatónak is beállítják, mert elején kap pár könyvet, itt még azt gondoltam, hogy figyelmes a Grey vagy valami hasonló. Fél óra múlva már Macbookot kap, újabb fél óra múlva meg egy Audi A3-at mert lediplomázott...


2015. febr. 15. 11:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nem tudom miért, én nem bolondulok ére, könyvet se olvastam, és nem égek a vágytól hogy elmenjek a moziba és megnézzem..

20L

2015. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2015. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
33%
mert azt szeretik ha egy férfi határozott, tudja mit akar, érvényesíti az érdekeit-szándékait. Az már csak kis extra, hogy egy szadista ember az ilyen szegzuális dolgokban. látszik hogy rengeteg csajnak van rejtett sub hajlama. Na mindegy, a lényeg, hogy ez a "olyan férfi kell nekik aki megbecsüli őket" szöveg csak kamu
2015. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 SullaFelix89 ***** válasza:
82%

Reklám és a média.


Amúgy Mr Darcy is egy antiszociális hülyegyerek ha jobban megnézed a büszkeség és balítéletből mégis minden nő őt alkarja....csak tanulj.

2015. febr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mióta is nem a felszínesség dominál a mai társadalomban? Ez a költői kérdésem.

Mert erre van igény. A konnyen jött dolgokra, a pénzre, a hatalomra, a masik iranyitasara. Ez az irono nagyon gaz. O nem erteket teremtett, hanem eladhato arut. Valahol jol csinalka, mert tudja, hogy ugyis kajalni fogja a nep. De, hogy az emberek ezert tenyleg kiadnak penzt? Az o bajuk.

Ilyen konyvet barki tud irni, csak nem adjak ki, ha nincs akkora marketing team-ed, mint ennek a nonek, vagy epp Coelhonak is...

2015. febr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A könyvet sem olvastam, a film sem érdekel.

20L

2015. febr. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt az erotikus részek feküdtek nekik, amik tudtommal annyira nem jönnek át a filmben, mivel lazára vették.

Másrészt a nők nem vizuálisak, őket egy történet olvasása jobban felizgatja, mint egy mozgókép.

Harmadszor pedig tudni kell, h amíg ez a könyv nem jelent meg addig tabu volt arról "beszélni", h a nőknek nem csak a mézes, lassú, romantikus szeretkezés jön be, hanem az is a szívük csücske mikor egy férfiállat az uralma alá hajtja őket és a hajuknál fogva kő keményen megb assza.

Az ajándék meg lerágott csont, minden nő szereti, ha megajándékozzák.

2015. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7. ezt elég egyszerűen magyaráztad meg:D
2015. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam a plázába és hosszú sorok álltak a kasszáknál. Legtöbben párok voltak.
2015. febr. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.


Vicces, hogy a főszereplő nőt tárgyként kezeli a férfi, ez mégsem zavarja a nők elég nagy részét.


Szerencsére azért az IMDB-pontozáson látszik, hogy vannak még normális emberek, akik tudják, hogy mennyit ér ez a könyv és film egyben.

2015. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!