Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti szakítanátok ilyen elmebete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ilyen elmebeteg nővel?

Figyelt kérdés
Tehát, egyetemre járok. Most van, az 5-ik félévem, még van hátra egy kevés. Ez mellett nem tudok teljes munkaidőben dolgozni sajnos. A barátnőm meg folyamatosan hisztériázik, hogy ő össze akar velem költözni meg majd gyereket akar és hogy hagyjam ott az egyetemet mert így nem lesz pénzünk közös albérletre. Mert amit ugye keresek így az pont elég saját magam eltartására, és 1-2 randira. De mondván nem fizetek albérletet, mert apámmal lakom meg az újdonsült nőjével. Ide ugye barátnőm nem jöhetne lakni.. Tegnap is hisztéria rohamba tört ki, hogy megint nem-et mondtam az összeköltözésre, mert ő ugye nem dolgozik (ő is tanul, csak neki pát hónap és végez) én is tanulok és utána össze akar velem költözni. De képtelen megérteni, hogy nem hagyom ott miatta az egyetemet, és akkor jön ilyen dumákkal hogy nem fontos nekem, meg szakítani fog. Erre mondtam neki, hogy akkor szakíts is és mindenkinek jobb lesz.

2015. febr. 15. 11:21
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

*pár

*Az után akar összeköltözni velem amint ő végez.

2015. febr. 15. 11:23
 2/23 anonim ***** válasza:

Mond el neki, hogy diploma nélkül pláne nem fogsz állást találni, úgyhogy most az első az egyetem befejezése,és ha kitart melletted,akkor majd szóbajöhet az összeköltés.


Vagy előzd meg te és szakíts vele,hogy koppanjon!

2015. febr. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Szakíts...
2015. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 aladar12 ***** válasza:
első lépésként (már ha szereted) mondd meg neki, hogy azért akarod elvégezni az egyetemet, hogy majd teljesíthesd az "álmait". ha nem érti meg dobd. ha nem szereted szintén.
2015. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Igen. Ha már most hisztizik akkor gondolj bele mi lesz később.

Dolgozol napi 8-10 órát fáradt vagy és nem tudsz vele lenni napi 6-ot és akkor nem foglalkozol vele eleget.

Mindenre kilehet valamit találni. Hagyd ott később még rosszabb lesz.

2015. febr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ennyi időt és erőt belefektettél a tanulásba ne egy nő miatt hagyd abba.

Ha ezt ő nem érti meg akkor rúgd ki, nem tudom finomabban megfogalmazni.

Egy társ nem változtatja meg a másikat és kényszerít rá dolgokat, hanem támogatja mindenben.

Tőled vár mindenre megoldást és ez így lesz egész életetekben ha együtt maradtok.

Ha lesz valamilyen hiba vagy rossz esemény az mindig a te hibád lesz, de ez már lehet, hogy most is így van a csaj részéről, nem?

Ne hagyd magad. Neked ez a célod és ha ő nem támogat akkor inkább ne álljon az útba.

2015. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
eléggé hibbantnak tűnik a csaj... én nem tudnék elviselni egy ilyen nőt!
2015. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Azonnal küldd el a fészkes fenébe. Aki ilyet kér toled, az nem szeret. Csak a saját kis dédelgetett vágyait akarja megélni, rad erőltetni.
2015. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 SullaFelix89 ***** válasza:
Hagyd ott a pitsába ha jót akarsz.
2015. febr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
hogy hívják? csak hogy tudjam vele nem szabad. ez egy retard. Már bocs
2015. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!