Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeltem ezekkel az érdeklődé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeltem ezekkel az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Van egy fiu, akivel szerintem kolcsonos a vonzalom es a szimpatia. Jovoheten elmegyek bulizni, es o is ott lesz. Magassarkura, miniszoknyara gondoltam egy sima fekete poloval. Fiuk, szerintetek ez szexi? A magassarku 10 cm, nem kihivo, sima fekete, a szoknya pedig szines mintas. Az alakom rendben van. Elore is koszi! :)
2015. febr. 15. 14:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy igen, akkor minek ide ezt leírni? Ennyi ésszel szabad lábon...
2015. febr. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ha érdekled akkor bármilyen ruha lehet rajtad...ha nem egy felszínes köcsög.

Amugy hova mész bulizni?

2015. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem elég ha "csak jól" nézel ki. ha túlzásokba esel, akkor az lehet ellenkező hatást fog kiváltani, másrészről nem jó, ha a testi oldaladdal fogod meg.


pszichológiai szempontból ha eléred, hogy jól érezze magát veled, jónak érezze magát melletted (kihangsúlyozod a pozitív tulajdonságait, bátorítod stb...), és megnyíljon előtted (őszinték legyetek egymáshoz, bensőséges dolgokról beszéljetek), és magadat sem degradálod (túlságosan rajongónak, könnyen megszerezhetőnek mutatod magad) akkor beléd fog szeretni, vonzódni fog hozzád.

2015. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!