Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexjáték nejlonharisnyából?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexjáték nejlonharisnyából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ti hogyan használnátok egy nejlonharisnyát szexjátéknak? Illetve milyen 'homemade' (házikészítésű) játékokat ismertek?

A menj a ...ba hozzászólásokat nem kérném! Köszönöm! :)



2015. febr. 15. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Menj a fürdőszobába. Aztán húzd fel a lábadra:D
2015. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
vágd ketté, húzd a füleidre, majd szaladj a párod elé négykézláb ugatva
2015. febr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, harisnya? Esetleg kikötözéshez, ha erősebb anyagból van...


Én két játékot csináltam magamnak még korábban, egy Kinder tojás műanyag belsejébe beleragasztottam egy vibráló motort, amit egy régi játékból műtöttem ki. Forrasztottam rá vezetéket (erőset), csináltam hozzá egy kis távirányítót (elemtartó + potméter), és kész is volt a tojásvibri. A másik egy átalakított sokkoló rágó volt, a fólia kivezetése helyett két vezetéket forrasztottam rá, tettem rá szintén potmétert, meg az egyik orvos ismerősömnek volt ilyen öntapadó elektródája, azzal csináltam egy kis elektromos izgatót. De azóta inkább szexshopban veszem meg a játékaimat.


19/L

2015. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha szereted a bdsm-et, akkor használhatod kötözésre, de arra inkább a ruhaszárító kötelet ajánlom.


lehet bilincseket is készíteni bőrből, de az jóval macerásabb.


csipeszek, gyertya. lehet fenekelőt is készíteni, de az öv nekem jobban bejött erre.


dildo-t lehet helyettesíteni egy megfelelő méretű és formájú uborkával, ha gumit húzol rá.


viszont mindennel csak óvatosan, nehogy maradandó sérülést okozz. utána kell olvasni a dolgoknak, meg magadon letesztelni.

2015. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!