Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik szerint minden nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint minden nőnek csak a pénz és a drága autó kell, mégis milyen körökben mozognak, ismerkednek? A saját környezetemben én nem nagyon tudok ilyet.

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:

A saját környezeted = A Tiszabcsernyei TSZ Egykori Dolgozóinak Kötögető és Orbánfújjoló köre? :D


Nézz körül és látni fogod.


Itt az oldalon mellédumálás lesz. Aki tényleg nem gazdaggal van az meg Mr.Szexiizommanussal van vagy Mr.Jóképűenflegmaextrasármosborostáspasival...


Átlagként kell a pénz.

2015. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan, ezzel nyugtatják magukat a legtöbben, hogy azért nincs csajuk, mert nem gazdagok/macsók és ezért is lesz soha barátnőjük.

Ők még sose jártak az utcán, hogy lássák az ellentéteket (vagy csak átnéztek rajtuk).

2015. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" nőnek csak a pénz és a drága autó kell"


Jaj az a fránya "csak" szócska! Emiatt igazad van nm csak ez kell nekik hanem még a jó kinézet meg még van ötmilliárd dolog és mindent tökéletesen, minimális hiba már "kiábrándító"

2015. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Egyetértek a #2-es válaszolóval.


Rengeteg loser ezzel takarózik, hogy nincs pénze és ezért sz.rba se veszik a nők, mert ez így egyszerűbb.

Nyilván ha magukba néznének rájönnének, hogy szimplán csak unalmasak és semmit nem tudnak nyújtani a nőknek.

Így marad az a varriáció, hogy vagy pénz vagy csak macsó kell a nőknek, pedig ők aztán amúgy alfahímek...


Szánalmas...


Az anyagi szerintem kb annyira fontos, hogy időnként el tudd vinni a barátnődet ide-oda, akinek van rendszeres jövedelme azaz dolgozik annak ez nem olyan vállalhatatlan kérés, de még diákok számára zsebpénzből is kivitelezhető.


Aki ennyire se képes, annak ne legyen igénye barátnőre...

2015. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akik ilyet írnak azok csak gyakorin mozognak vagy olyan rondák, hogy nem áll velük szóba senki. Esetleg mély depressziósok, és elijesztik az embereket maguk körül. Egyetértek veled, az én környezetemben is ritka, hogy egy csajnak csak ez kelljen. Mifelénk a normális-nem pénzen alapuló kapcsolat a módi,

24L

2015. febr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megint az a bűvös "csak" szócska :D


Értjük nem CSAK ez hanem még ezen felül ezrmilliárd dolog :D

2015. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 21 éves egyetemista vagyok és 16-20 éves egyetemista, gimnazista lányokkal ismerkedem. Egyáltalán nem látok olyat, hogy a pénz és a drága autó kellene nekik, pedig 2014-ben 6 lánnyal voltam.


Igényes külső (sportos testalkat, amit bárki elérhet, stílusos, de akár olcsó ruhák, megfelelő frizura/arcszőrzet) és ezen kívül megfelelően vonzó belső kell (kezdeményezőkészség, férfiasság, magabiztosság, önbizalom).

Ja, meg persze hogy tudd mit csinálj. Tudd mi a legjobb módszer megszólítani a lányokat, hogyan kell elkérni a számukat, hogyan kell randira hívni őket, randizni velük, megcsókolni őket, lehúzni a bugyijukat a leghatékonyabban.


Elég csóró vagyok (apa karbantartó, anya gyárban dolgozik), de furcsa módon mindig tudok szerezni csinos, nálam sokszor csinosabb lányt magamnak, ha akarok. Vidéki nagyvárosban élek.

2015. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!