Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhigyjem hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhigyjem hogy azért nem válaszol mert nem ér rá?

Figyelt kérdés

A barátom külföldön él.Facebookon beszélgetünk és sokszor írok neki és látta és mégis kb 2-3 nap múlva válaszol még hétvégén is.Azt mondja mert sok a dolga.

Szerintetek elhigyjem?



2015. febr. 15. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
ha okostelefonja van,akkor ne higgyj neki!
2015. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira csak nincs sok dolga.
2015. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért,ha nem hiszed el,mit változtat a tényeken ?
2015. febr. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne már hogy 2-3 napig ne tudjon odaülni legalább egy negyed órára és rendesen válaszolni. Sajnálom, de szerintem le sem szar téged. Én nem szenvednék vele tovább...
2015. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ne, vagy de! mitbánomén
2015. febr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az én bnőm se ert ram, persze közbe ide ida menni volt ideje, már nem is a bnőm.

ha vkiert oda vagyok, nem hiszem h napokig nem irnek neki, még hulla faradtan is irnek annyit, h nem olvasom el amit irtal mert alig élek, de mielöbb válaszolok...

annak az embernek, ne haragudj de nem vagy fontos.

2015. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nem vagyok neki fontos. :(((
2015. febr. 15. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 naponta válaszol? Tehát nem is keres magától, hanem vár 2-3 napot, amíg válaszol. Érdekes. Én, ha kapcsolatban vagyok bárkivel, és szeretem a csajt, akkor 1 napot nem bírnék ki, hogy ne beszéljünk, maximum csak nagyon indokolt esetben. Ez a srác melléd k-úr. Bocsi, csajozik.
2015. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki válaszolni akar, akkor rövid időn belül válaszol. Ha tényleg annyira kevés az ideje (ami azért valószínűtlen), akkor is ír valami rövidet, hogy majd később bővebben ír, ha tényleg fontos vagy neki. Én legalábbis így látom a dolgot...
2015. febr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, ha akarna, tudna valaszolni.
2015. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!