Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maszturbálni akartam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbálni akartam és telefonon van net de beugrott egy ablak és kiirta hogy be vagyok azonosítva (lakcimet nem írta ki) 25 000ft büntetést írt, ez igaz?

Figyelt kérdés
Beugrott egy ablak hogy elfogadom e és maradok e ezután is az oldalon. Mindenből kiléptem, várható a csekk???
2015. febr. 15. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimpla vírus,ha tovább kattintgattál volna,ott fizethettél volna bankkártyával,lehúzás ennyi. Nem várható a csekk.
2015. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem. :D
2015. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ó, így én is jártam. :D


Gépen parább, akkor ha van webkamerád, elvileg képet is csinál rólad... elvileg amolyan rendőrségi vírusnak indult.

2015. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz,futtass le egy vírusirtót a biztonság kedvéért, mert valószínűleg olyanra kattintottál,amire nem kellett volna :)
2015. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
használj adblockot, vagy valami hasonlót. kiszűri a nem kívánt előugró ablakokat is. amúgy igen, vírus.
2015. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a szövege totálisan magyartalan és tele van rendőrség logókkal, hogy még a legidiótábbaknak is nyilvánvaló legyen. Semmi gond, nyisd meg a feladatkezelőt és zárd be, a biztonság kedvéért szedj le egy adware removert meg adblockot, hátha bekaptál egy reklámprogramot.
2015. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen vírus, és webkameránál megjelenik a képed is élőben az egyik sarokban, tesóm is megszívta egyszer.Viszont utolsó, teljesen jó a magyar fordítása, a használt jelképek is, egy egy apróbb eltéréssel, mint a rendőrség logóján vannak más árnyalatú színek, meg ilyen apróságok
2015. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem figyeltem teljesen beparáztam , majdhogynem a telefont eldobtam a kezemből.. És gondolkodtam anyámék mit reagálnak ha még is küldenek ki!! A pillanat hevében értelmesnek tűnt a szöveg..
2015. febr. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!