Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket (jelenleg az itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket (jelenleg az itt lévőket) mennyire zavarja ha a párjuk masszőr, és csak nőket masszíroz? Barátnőm emiatt szakított.

Figyelt kérdés

Masszőrködök mellékállásban, sajnos főállásban nem tudok mert a papírom nincs meg. De elég jól keresek vele.

Többnyire csinos jó alakú lányok/nők szoktak jönni hozzám vagy én megyek házhoz. Magyarul érthetőbben hát , meg láb masszázsról van szó.

Barátnőm állandóan féltékenykedett, hogy biztos szebbek nála meg megcsalom, meg milyen már, hogy más nőket simogatok...

Nem igazán tudta elfogadni.

én 30/F

ő 23/N volt.


2015. febr. 16. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit éretlen volt.

Én mindenesetre tudnám díjazni ha a pasim masszírozgatna :)

2015. febr. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én megtanulnám tőle a fogásokat, és akkor ketten csinálhatnánk, akár úgy is hogy én a férfiakat (ha a nők csak hozzá mennének, egyébkent meg mindegy lenne) Dupla kereset, szerintem csak jól járnánk :). De ehhez a gondolkodáshoz meg kell érni...

30n

2015. febr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez miatt szakítani elég butaság. Mármint, én, féltékeny lévén (a párom informatikus, csak férfiak veszik körül, és mégis...) eleve össze sem jöttem volna valakivel, aki enny sok támadási pontot nyújt nekem. Ezt az elején látni lehet, hogy problémás lesz. Ha olyan a barátnőd. És ezek szerint olyan volt.



Engem speciel zavarna, de mint fentebb leírtam, nem is jöttem volna akkor össze veled. Ismerem magam annyira, hogy tudjam, ebből semmi jó nem sülhet ki.


A házhoz mész és úgy masszírozol dologgal lenne leginkább problémám. Ha véletlenül érdekel :)


22/l (és a párom 29/f, tehát korban szinte ugyanott vagyunk, mint ti)

2015. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szóval változó
2015. febr. 16. 17:20
 5/7 Fényember ***** válasza:
ha engem is masszírozgatna semmi bajom se lenne vele...olyan mintha én urológus lennék..ez egy munka amiből megél az ember...amit az egyik válaszoló írt az meg jó ötlet hogy engem is betanítana a párom és együtt keresnénk pénz közösen és ebből talán lehetne komolyabb "vállalkozás" is..vagy is szóval nem zavarna :D
2015. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
barátnőmet is masszíroztam minimum heti 2x
2015. febr. 16. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:

én párom is masszőrnek tanul. engem is massziroz itthon. de. elgondolkodtam, hogy amint ténylegesen melózni kezd és majd egy töltött AK-val állok a munkahelyénél és igazából válogatás nélkül minden nőt kinyírok. az öregeket nem. azoknak megy maguktól is hamar. ugyan ez nekem is a para, hogy tízezer százalék, hogy szebbek nálam(elég könnyű amúgy), meg félek, hogy még rá is másznak(szerintem nem állna ellen. ki tenné?)... nem tudom, én tényleg betegesen féltékeny vagyok, szóval megértem a párod, szerintem ő is ilyen.

21.Lovászfiú

2015. febr. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!