Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten női nőgyógyász?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten női nőgyógyász? Saját tapasztalatok!

Figyelt kérdés

Felfázásos problémával mennék, arra szeretnék végre végleges gyógymódot találni.


Elérhetőségüket is adjátok meg, légyszíves, illetve, hogy mennyibe kerül egy vizsgálat!


Linkekre semmi szükségem, én is már utánanéztem korábban a googlen, így most a saját tapasztalatok érdekelnének, hogy kit ajánlanátok!



2015. febr. 16. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam,hogy férfiak számára is van nőgyógyász :D
2015. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amúgy szedsz fogamzásgátlót? Barátnőmnek amiatt volt allandóan ilyen jellegű baja.
2015. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább urológus hatáskörébe tartozik.
2015. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A nőgyógyász nemére utaltam, nem szeretném, ha pasi tapizna. :D


Igen, szedek gyógyszert. Nekem nem mindig van, csak ha hideg van, illetve szex után. Szeretném kideríteni, nincs-e valami nagyobb baj, mert már jó ideje visszatér.

2015. febr. 16. 20:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvastam urológus ajánlatot is, de több mindenért mennék nőgyógyászhoz, a "felfázás" csak a legfőbb és legkritikusabb probléma :/
2015. febr. 16. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!