Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez miért gáz?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire kínos. Szóval délután végeztem a suliban és késő délután van szabadidős elfoglaltságom. A város mellett lakom, a buszközlekedés rémes. Barátom hozott be reggel és úgy volt, hogy jönnek értem, de közbejött valami. Gondoltam sebaj, eltöltöm az időt, de összefutottam az exemmel. Jót beszélgettünk és felajánlotta, hogy hazahoz (nem haragszok rá már). Nem sokkal apám előtt értem haza, akinek elmaradt egy megbeszélése és már hívni akart. Látta, hogy ki hozott haza és nekem esett, hogy ne csináljak ostobaságot, meg két fiúval nem jó egyszerre a viszony… rémes beszélgetés volt. Barátomnak elmondtam és csak annyit felelt, hogy rendes tőle.


Miért kell a családnak akkor ekkora felhajtást csinálnia?



2015. febr. 16. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak félt, ennyi. Ilyen egy normális apa.
2015. febr. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Én nem? ***** válasza:
Apádnak igaza volt,a pasid vagy hazudott ugyani nagyon érdekli csak így úgy állitja be magát hogy leszarja,vagy csak szarik rá hogy mi van veled :)
2015. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem "szarja" le, ismeri, tudja, hogy más kategória és a barátom jobban szeretem. Mellesleg van egy okom, amit csak ő tud, hogy miért nem fogok összejönni vele többet. Elég volt egy hiba - de a harag nem tarthat örökké
2015. febr. 16. 22:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!