Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell jól csókolózni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell jól csókolózni? Segitség

Figyelt kérdés
Egyszer csókolóztam életembem akkor se én voltam igazán mer engem kaptak le csak egyszer egy kicsit mertem visszaadni.. Nemsokára találkozom egy fiuval akivel alakul valami és lehet h meg akar majd csókólni és én kissé kétségbe vagyok esve mit tegyek mert nem igazán tudom hogy és mit kéne... Valaki segitsen nem akarom elbaszni az elsőt meg utána légyszi mondjatok hogy kell/milyen teknika van amivel biztos jól lesz? És ha esetleg végül én akarnám megcsókolni hogy csinaljam nem igazán merem... Légyszi segitsetekkk! Normális vászalokat!

2015. febr. 17. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szivesen megmutatom.
2015. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és L amugy
2015. febr. 17. 14:26
 3/4 A kérdező kommentje:
SEGITSETEEK PLS!!!! Sürgős!!!
2015. febr. 17. 15:00
 4/4 anonim válasza:

Nem szabad elsőre túl sokat, csak finoman, érzéssel, tudatosuljon benned hogy összeér az ajkatok, és aztán ha mindketten folytatni akarjátok, akkor kicsit bátrabban, lehet csűrni, csavarni :D

úú nekem is tök para volt elsőre, de csak egy két visszafogottabb kell, és utána nagyon jó lesz :) nem fog elsőre az a tökéletes színpadi csók elcsattanni, tényleg, csak legyen benne érzelem és király lesz :)

( én tényleg el is basztam az első csókunkat, de mondjuk nekünk a párommal tök vicces emlék lett :D jövőhéten lesz az első évfordulónk :) )

2015. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!