Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fô szempontotok, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fô szempontotok, ami alapján megválasztjátok a párotokat?

Figyelt kérdés

2015. febr. 17. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyen empatikus, kedves, legyen némi esze. És az sem utolsó szempont, hogy legyen vonzó számomra.
2015. febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

- vonzódom-e hozzá?

- jól érzem-e magam a társaságában?

- vonzódik-e hozzám?

- jól érzi-e magát ő a társaságomban?

- hasonlóan gondolkodunk-e a párkapcsolatokról, összeegyeztethetőek-e az elvárásaink, elképzeléseink?

2015. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok olyan nagyképű, hogy el merészelem várni a másik féltől, hogy legyen az én intellektuális szintemen, ennek fényében válogatok és azt hiszem egyben ez is a magyarázata annak, hogy másfél éve szingli vagyok.
2015. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
fúú nem sorom mert van sok,de ha dugni akarok,elég ha jól néz ki és tud két mondatot önállóan :)
2015. febr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meglátom megtetszik, megvan a vonzódás, aztán megismerem őt, és kiderül, hogy milyen ember is ő, hogy ugyanolyan vonzó e belsőre mint küólsőre.
2015. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 PearlDiver ***** válasza:
Nem én választom meg, kibe leszek szerelmes. Ha meg már szerelmes vagyok, és kölcsönös a szimpátia, akkor lényegében csak egy-két kardinális ellenérv akadályozhat meg benne, hogy összejöjjünk. Pl ha az illető lány drogozik, vagy pl nagyon messze lennénk egymástól.
2015. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#3 kicsit egoista volt ez a megjegyzés, de igazad van.

Én is hasonló feltételek alapján választok. A kommunikáció, a kölcsönös vonzalom, a hasonló gondolkodásmód (persze ne teljesen hasonló mert az unalmas) mind nagyon fontos tényezők.

Talán ezért nem volt még párkapcsolatom? :D

17/L

2015. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!