Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mennyi a valószí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mennyi a valószínűsége, hogy tényleg van barátja a lánynak?

Figyelt kérdés
A múltkor kicsit kacifántosak voltak a körülmények, de mindenféleképpen személyesen szerettem volna elhívni egy lányt, akivel olyan nagyon nem ismerjük egymást, de beszélgettünk már, sokat mosolygott, szimpatikus volt, poénból a fejét is megsimogattam. Ezért a fülébe súgtam, hogy eljöhetne velem, de aztán reagált. Írtam neki, hogy ne haragudjon, nem akartam ráijeszteni, vagy ne gondolja azt, hogy én bármiféle viszonzást vártam volna tőle, csak szerettem volna jobban megismerni. Annyit válaszolt, hogy semmi baj, és akkor nem nagyon tudott mit reagálni, de nem akart megbántani (?), és van barátja. Nos, a fb-on nincs kitéve nála semmi, a képein sincs semmilyen utalás arra, hogy bárkije is lenne, egyedül van, vagy barátokkal. Tudom, nem ez a mérvadó, én sem ott élem az életem, csak számomra picit furcsa. Ráadásul volt már, aki ezzel rázott le, és utána kiderült, hogy valójában egyedülálló. Most akkor egy ilyen üzenetre mit lehet reagálni? Nem zaklatni akarom őt, és ha nem jönnék be neki, azt is megérteném, csak akkor mondja meg, nekem őszinteségre van szükségem. Azt is megértem, ha ő esetleg nem nyitott az ismerkedésre, vagy fél. Nincs szerencsém sajnos, úgy tűnik. Hogyan lehetne kideríteni, hogy tényleg van-e barátja, vagy csak tőlem nem akar semmit, vagy úgy általában félénkebb mondjuk? Jó lenne őt megismerni, csak úgy érzem, valamiért esélytelen. Köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 17. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
93,8% egész pontosan.
2015. febr. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs, elfelejtettem írni, hogy hülyékre nem vagyok kíváncsi.
2015. febr. 17. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ilyen beteg módszerekkel, pl. egy nap kilesed mit csinál, találkozik-e a barátjával, vagy csinálsz kamu profilt Face-en, ráírsz, dumálsz vele, megkérded egy idő után, hogy van-e barátja (de azért nem árt profinak lenni ebben, könnyen le lehet bukni, hogy a profil hamis). Vagy esetleg nincs közös ismerősötök, akitől megkérdezhetnéd? Amúgy lehet nincs fönt a pasija Face-en, azért nincs róla hír.
2015. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát azért ennyire nem lennék aljas, egyébként nem is egy helyen lakunk, elég nagy köztünk a földrajzi távolság. Amúgy nyilván nincs fent mindenki fb-on, de azért csak lenne róluk egy közös kép pl., vagy valami. Másrészt meg ez inkább megérzés, de szerintem nincs senkije, csak vagy félénkebb típus, vagy nem jövök be neki annyira, vagy nem akar kapcsolatot. Főleg azok után, hogy már tényleg volt esetem ilyen lánnyal, akinek állítólag volt barátja, aztán mégse.
2015. febr. 17. 21:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nem tudok arról, hogy lenne közös ismerősünk, mondjuk vissza se igazolt, csak írt nekem, tehát meg se tudom nagyon nézni az ismerőseit.
2015. febr. 17. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!