Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? A többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? A többi lent

Figyelt kérdés
Miért van az hogy szeretkezés után nekem mindig kellemetlen viszkető érzésem van...szemérem domb és nagy ajak..elég kellemetlen és sokszor nehezen alszok el miatta.... Mit tehetek ellene?

2015. febr. 17. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Fürödj le utána :D
2015. febr. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Le is szoktam.... de nem segít :p
2015. febr. 17. 22:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Gőztisztítóval próbáld meg :D
2015. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De amúgy ez mitől van? :o
2015. febr. 17. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Megmondom az őszintét, fiú vagyok, fogalmam sincs.. :D Nekem általában akkor szokott ott lent viszketni ha eső lesz.. érzékeny szegény, megérzi a frontot.. :D :D
2015. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én még ezt nem figyeltem meg de köszi xd :D
2015. febr. 17. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha óvszert használtok, akkor lehet, hogy érdemes lenne latexmenteset venni, mert sokan allergiásak a latexra.
2015. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, köszi :) ki próbáljuk :)
2015. febr. 18. 08:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!