Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kimondottan a ronda srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondottan a ronda srácok vonzanak szexuálisan. Én helyes csaj vagyok. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy kamuzol :)
2015. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kamu! Én rendkívül ocsmány srác vagyok, és tuti, hogy te is elhánynád magad, ha meglátsz. Akikre te gondolsz, azok max. átlagosak, és csak az amerikai filmek és női magazinok által mutatott ideálhoz nem érnek fel.
2015. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20.Pedig engem valamiért ők izgatnak.Valamilyen negatív érzetem van velük kapcsolatban,és ez vált át nálam szexuális ingerré.
2015. febr. 18. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy gyakoris összejövetel neked a menyország lenne
2015. febr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod, de akkor nem írok privátot. :(
2015. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Definiáld kérlek a "kimondottan" rondát!

Nagy orr (csontos, vagy krumplis) alacsony homlok, rossz fogak (csálék, sárgák), pattanás, gülüszem, összenőtt szemöldök? Szerintem van a GyIK-en minden, olyan ez neked, mint egy svédasztal :D

2015. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj
2015. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor hiszem el, hogy nem kamu a kérdés, ha írsz nekem privit és randira hívsz!:) Hajrá!
2015. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!