Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok. Mennyire szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Mennyire szeretitek ha a párotok borotválja az intim régiót?

Figyelt kérdés
Imponál vagy visszataszít ha párod borotválja az intim szféráját?
2015. febr. 18. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Nézz utána, mit jelent az intim szféra és ne használj olyan kifejezéseket, amikről nem tudod, mit jelentenek.
2015. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Számomra a szőrzet a férfiasság része. Nem tetszik, ha egy pasi kopasz.
2015. febr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szőrös a brém,a párom pedig így szereti. Mindig azt mondja neki férfi kell, nem csiga meg vásári majom.
2015. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A barátom borotválja,nekem is így tetszik,de én is borotvált vagyok.Nagyon nem tetszene ha nagy szőrök öveznék a falloszt.
2015. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én se szeretem a szőröset, főleg hogy pl. mélytorkozásnál egyenesen zavarna is.


22N

2015. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát van különbség szőrzet és szőrzet között. De én csak a nagyon sűrűre mondanám, hogy ritkítsa meg egy kicsit. Amúgy egy férfi legyen szőrös, a simákat nem szeretem.
2015. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!