Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet nevezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet nevezni egy fiút? Gábor a neve, erre van vmi vagány becenév?

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 14:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
szia énis gábor vagyok :D hát gabesz gabi bár a gabi az sztem lányos :D gaga :D gabcsi gabó :D van egy csomóó :)
2008. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Az én szerelmem is gábor:D de am mi inkább beézgetjük egymást mindenféle baromsággal de leginkább gabinak szólítom vagy maki.. vagy majom..:D ha van humurod és a párodnak is sztem akárhogy hívhatod a lényeg hogy jól essen:)
2008. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) igazából én itt nem csak a Gábor névre értettem, hanem az édesem, szerelmem becézgetésekre is...
2008. aug. 23. 21:47
 14/27 anonim ***** válasza:
jaa értem akkr am az utolsó válaszadó vagyok..:D én kicsimnek hívom:) de sztem az mind1 hogy hívod csak lássa rajtad h szívből jön..:D híhatod Fingusznak is vagy akárminek:D de ha tudja h szívből jön..:D na érted:D
2008. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
:)) Jót nevettem az utolsó válaszon, Fingusznak :D:D:D azért azt nem :))
2008. aug. 23. 22:21
 16/27 anonim ***** válasza:
54%
:D én elég humoros vagyok és szeretem az ilyesfajta majomkodós szöveget mert nem olyan átlagos:)
2008. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Viccesnek vicces de nem átlagos és sztem az sokkal jobb mintha mindig csak azt mondaná hogy édesem szívem bogaram manókám....:D
2008. aug. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
a csimpi is jóó:D ha szívózni akarsz vele mondd h Gabriella:D az én barátom azt gyűlöli:D
2008. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
54%
jaj:D bocsánat:$ ezt mind 1 ember írta..:D:$ elnézést!!
2008. aug. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

én is gábor vagyok. ha valaki "gabinak" mer szólitani, azt pofánvágom egy féltéglával. a gabóca sem sokkal jobb. szerencsére a vezetéknevemből elég jó becenevem lett, igy mindenki azon szólit.


de a legjobb, ha az ember a párjának saját becenevet talál ki.

2008. aug. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!