Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok olyan lányról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok olyan lányról, aki csak egyetemistákkal járna?

Figyelt kérdés
Mérnökire jelentkeztem, a matekot nagyon vágom, és nem tudnék olyan fiúkkal együtt lenni, akiknek az a legnagyobb gondjuk, hogy hétvégén éppen hová menjenek inni. Olyannal sokkal jobban el tudok beszélni, akit ugyanazok a dolgok érdekelnek, mint engem, vannak tervei a jövőre nézve és tesznek is érte. 18/L
2015. febr. 19. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

El kell keserítenem téged: egyetemen pont, hogy olyanokból van a legtöbb, akiknek az a legnagyobb gondjuk, hogy hétvégén éppen hová menjenek inni. Vagy éppen hétköznap.


Tudom, miről beszélek, egyetemista vagyok :D


22/l

2015. febr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

aha, és ehhez szükségszerűen egyetemistának kell lenni, ugye?

egyetemisták nem isznak, nem drogoznak, nem buliznak.

akiknek nincs egyeteme, pedig kizárólag egy alulművelt tajparaszt lehet.

19/f orvostanhallgató

ne írj!, nem kedvelem az elitistákat

2015. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Na ez hülyeség hogy egyetemista csak egyetemistával járjon! És sem végeztem egyetemet mégis kb többet keresek aki egyetemet tanult! Meg soha nem foglalkozok a másik félnek az iskoláival, hogy mit tanult!! Normális legyen és kész!! 25/F
2015. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy az egyetem nem párosul azzal, hogy ki mennyire intelligens és mennyire életképes ember. Aki ezt nem képes felfogni az nagyon sötét emberileg, akár egyetemista akár nem.
2015. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát igaza van az előttem szólóknak félig, de a másik fele az csak toporzékolás.

Na nem gáz, ha vannak elvárásaid, és annak megfelelő partnert keresel. Csak a halmaz, amit megneveztél, tartalmaz olyan elemeket is, amilyeneket pont nem akarsz.

33F kreatív / nem jártam egyetemre.

2015. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 B.Dávid ***** válasza:
100%
Azt h beskatulyázod az embereket, elég egydimenziós vagy. Nekem egy félbemaradt éretségim meg egy targoncaengedélyem van, ehhez képest a környezetem úgy nyilatkozik rólam, h bármiről lehet velem beszélni. Jogos h legyen közös téma, de te a fától nem látod az erdőt
2015. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

"Olyannal sokkal jobban el tudok beszélni, akit ugyanazok a dolgok érdekelnek, mint engem, vannak tervei a jövőre nézve és tesznek is érte. 18/L"


A közös érdeklődési kör nem gond,de a tervek a jövőre...nos a valóban ambíciózus,jövőre gondoló egyetemista srácok vagy gazdag család lánykáját keresik vagy gazdag MILF-et. Nem egy 18 éves egyetemista csitrit,aki lehet,hogy első félévben kibukik vagy kiesik egy terhesség miatt.

2015. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha ennek az oka elitizmus, akkor eggyetértek az előttem szólókkal, a hallgatói státusz még nem jelenti azt, hogy az illető érdeklődik is az iránt amit tanul, vagy hogy vannak tervei az életre. Minden egyetemi csoportban van 5-6 ember legalább, akiket nem érdekel a szak, de nincs jobb ötletük és csak tengenek-lengenek.


Másrészről érthető, amennyiben ez abból fakad, hogy te is egyetemista vagy, és az ezzel járó életvitelhez igazítanád a kapcsolatot. A dolgozó emberek viszonylag kiszámítható de rövid időközönként rendelkeznek szabadidővel, és lehet nehezen viselnék azt, ha te egy hónapra bezárkózol a tételeiddel félévente utánna meg hónapokig szabadabb vagy.

2015. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Azzal nincs semmi pronmblema,igy legakabb meg van az alapszint.
2015. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!