Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjemmel színes bőrű babát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel színes bőrű babát szeretnénk, férjem fehér bőrű. Sajnos nem találtunk még lehetségest donort. Hol lehet próbálkozni?

Figyelt kérdés

2015. febr. 19. 16:43
1 2
 1/12 Coldhands ***** válasza:
95%
az első cigánytelepen
2015. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
55%
Keress egy szines ferfit es meg van oldva.
2015. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez elég fura...

Egyébként akkor már egyszerűbb lenne örökbefogadni. Vagy ha nem akarjátok, akkor van egy nagyon jó ötletem még: te és a férjed szépen különváltok, ő felcsinál magának egy színesbőrű nőt, te meg felcsináltatod magad egy színesbőrű férfival, és mindenki éldegél a sajátjaival boldogan.

2015. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
57%
Milyen szinu babat akartok,es raadasul miert?
2015. febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tele vannak a budapesti szórakozóhelyek fekákkal.
2015. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
3# Zseniális és korrekt! Dettó így gondolom. Más verzióban agymenés az egész.
2015. febr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mi ezt megbeszéltük a párommal és én szeretném szülni a picit! Ez pl USA-ban elterjedt.. Csak europátban állnak így hozzá !
2015. febr. 19. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tényleg fura. Minden normális férfi szeretne egy saját utódot, és nem másnak a gyerekét felnevelni. Ezek után jó eséllyel nem fogja magáénak érezni a gyereket. Illetve én is ugy vagyok, hogy a szeretett férfitől akarok gyereket, nem pedig egy vad idegen négertől, akár milyen szépek a félvér babák, akkor sem!
2015. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ne tedd. A nem fehér gyerekkel mindenhol falakba fogtok ütközni, kiközösítik stb.
2015. febr. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A férjeddel mi van, hogy más gyerekét akarja felnevelni, ahelyett hogy gyártana neked egyet?
2015. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!