Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki egész életében csak alkalmi (szexuális) kapcsolatokon élt más fiúkkal, férfiakkal?

Figyelt kérdés

És nem tudta róla senki, csak annyit hogy nincs se felesége, se barátnője.

Vagy esetleg valami alibije volt.



2015. febr. 19. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
van
2015. febr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ftf1983 ***** válasza:
84%
persze, hogy van
2015. febr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
biztosan van, de elég szomorú az ilyen élet :/
2015. febr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztosan van ilyen, sőt olyan is, aki soha sem tudja megélni homoszexualitását... Sok fajta élet van.
2015. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kismillió ilyen befordult lelkileg roncs ember él. Fantasztikus élet lehet hazugságokban élni önmagadat állandóan becsapni és elfojtani a valós vágyaidat énedet.

És természetesen a saját nyomorékságodba belerángatni mást is hagy szívjon ő is(gondolok itt a megházasodott gyerekes homoszexuálisokra,bi-kre)Persze ez nem feltétlenül az ő hibájuk hiszen a környezetüktől 90%-ban azt hallják ,h milyen undorító dolog stb ezért rettegnek a következményektől esetleges megbélyegzésektől.Én meleg vagyok és erről nem tud senki sem 1 embert leszámítva ,de azzal tisztában vagyok ,h nem fogom magamat ilyen áll szituációkba rakni és hazudozni egy életen át...tehát lehet melegként élni úgy is ,h nem baxod át magadat és mást és mégsem vered nagy dobra.

2015. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ftf1983 ***** válasza:
Nagyon sok embernek van titkos élete legyen az heteró, meleg vagy bi. Az, hogy mi ennek az oka szerintem sose fogják igazából megfejteni. Ha a társadalomban nem lenne ennyi tabu téma és elvárás, akkor sokkal kevesebb embernek kéne hazugságban élnie az életét.
2015. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!