Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az Adidas férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az Adidas férfi dezodor büdös?

Figyelt kérdés

A napokban leszólták a dezodorom,hogy büdös, szerencsére nem egy hölgy volt,hanem egy férfi társam, és nem tudom,hogy csak "bekóstolt" vagy tényleg lehet,hogy büdös és ő "mert" szólni?

Adidast használok,eddig nem volt rá panasz, nekem fontos az illat, pont azért mert nem szeretném ha mások büdösnek tartanának, így a fürdés mellett kellő mennyiségű dezodort vagy parfümöt is használok.(nem viszem túlzásba, de mindig kell).


2015. febr. 20. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Melyik adidast? :D Nekem is az van és hallod, kb minden 2. sulis társ csajtól azt hallom: oh de jó az illatod :D
2015. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Adidas Pure Game
2015. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En szeretem a zold adidast. A csokist pl nem.

N

2015. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg Ice Dive-t használok.
2015. febr. 20. 14:14
 5/5 anonim válasza:
100%
De hogy budos en az Extreme Powert hasznalom, de minden Adidas dezodor jo illatu,akinek budos annak nincs izlese s nm tudja mi a jo
2017. ápr. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!