Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én a csinos, szép lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én a csinos, szép lányokhoz vonzódom, de nem vagyok jóképű, se gazdag, akkor sosem lesz kapcsolatom?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 11:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen, akaszd fel magad.


Ezt akartad hallani?

2015. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mert mi gátol meg abban hogy jóképű és gazdag legyél?
2015. febr. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A jóképűségben, hogy nem születtem annak. Nem vagyok igénytelen, csak előnytelenek az adottságaim.

Gazdag még lehetek, de biztos nem pár éven belül, azzal meg nem sokat érek, hogy majd 40 évesen az leszek.

2015. febr. 21. 11:48
 4/11 anonim válasza:
0%
Ki vonzódik a csúnya csajokhoz? Max aki kihasználja őket vagy csak játszik velük :D szerintem mindenkibe benne van ez a külsőre itélés. Bennem is ki szokott ütni plusz facen nem egy szép csaj ír rám elküldöm jó messzire mert még unalmas is ha szép és unalmasnál már azért elgondolkodtatóbb ;D
2015. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%

Őszinte választ akarsz?

1000-ből 1 ilyen srácnak (aki nem jó képű se gazdag) sikerül szép barátnőt összeszednie.


A többi besz**opta.

2015. febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem ezen múlik. Ezek csak nehezítő tényezők.
2015. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a valószínűsége, ez az igazság.
2015. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Testvér.... ne légy már ilyen önsajnáltató hülyegyerek.. Hiába jóképű valaki ha nem tud beszélni és belül egy unalmas senki... A nők jobban szeretik a lazább és vezetőjellegűbb férfiakat/fiúkat... egy csomó gáz haveromnak 10/10-es csaja van. De nem azért mert gazdag vagy jóképű hanem mert van jó szövege és nem félénk kutya...
2015. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez pontosan így van. Tudod te is mi a megoldás... igen az.
2015. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha van jó szöveged, elbűvölő egyéniséged, ha a stílusoddal, a viselkedéseddel, meg tudod fogni a nőket, az is nagy előny.

Én ismerek nem is egy ilyen férfit.

2015. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!