Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Nagyon hülyének néznetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nagyon hülyének néznetek, ugy gondoljátok, hogy direkt csinálta a lányt, ha ezt irna?

Figyelt kérdés

Ha ir egy üzenetet nektek , amit egyébként a b.nojenek akart, hogy pl.:


XY ( b,no) megörülök tole, mit csinaljak? :D


(Erre Irnatok valamit, ha a lany nem reagálna gyorsan?)



Rájön a csaj, hogy nem nektek akarta, ezt irna:


Jajj, bocsi ezt nem neked akartam


( vagy ezután Irnatok valamit?)



Velem mar volt olyan, hogy másnak küldtem el egy üzenetet szóval megtörténhet :D



2015. febr. 21. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel manapaság Facebookon már elég nehéz félreírni egy üzenetet, így egyértelműnek venném, hogy csak fel akarta hívni magára a figyelmet. De ha ettől még el is tekintek, az első sor után még menthető a rész valami kamu reakcióval, pl. "hangos a szomszéd", vagy "batynak a matykák".
2015. febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem gondolnám azt, hogy direkt tette. ennyire nem vagyok agyalós és kombinálós...
2015. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elképzelhető, hogy nem véletlenül rossz embernek küldte, de nem venném biztosra ;)
2015. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!