Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem is igaz az altalanos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is igaz az altalanos allitas a csajokrol?

Figyelt kérdés

Az,hogy kurv.ak.Evek ota probalkozom ezen es mas oldalon osszehozni egy jo kemeny estet anyagiakert cserebe egy csajjal.De nem jon ossze...Pedig allitolag sok a ribi.Es ami meg hihetetlenebb,a penz nem szamit mellett sem jon ossze.Ut kifizetese az illetonek plusz.Csak egy csajjal jott ossze,akinek nem kellett fizetnem (csak az utat.)

Ezek utan ne mondjatok a nokre,hogy penzehes ribik!!!!!!!!!!!!Mert ez egyaltalan nem igy van.


2015. febr. 22. 08:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne általánosítsunk.


Én például utálom,ha

1. valaki meghív valamire függetlenül attól,hogy az egyik barátnőm, rokonom, vagy éppen a párom.

Engem feszélyez. Olyan érzés,mintha tartoznék.

Ez nagyon ritka a nőknél.

2.És nem vagyok "r*banc". Nekem a minőség számít.

Egy párom volt eddig. 5 éve vagyunk együtt.


21L

2015. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!