Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokat is zavarba ejtene ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is zavarba ejtene ez?

Figyelt kérdés

Apukám olyan furcsán viselkedik velem. Eleinte nem tűnt fel, mert nem tudtam hogyan kellene viszonyulnia hozzám, de amikor láttam másokat, hogy velük hogy bánik az apjuk akkor kezdett zavarni.

Úgy ér hozzám, mintha én is csak egy nőcske lennék, nem, mintha a lánya. Úgy ölel meg, úgy puszil meg, úgy ír nekem. Valahogy nem tudok rá apaként tekinteni.

(Szüleim több, mint 10 éve elváltak és apa sosem volt mellettünk igazán.)

Van még aki hasonló helyzetben van? Ti hogy kezelitek?

17/L


2015. febr. 22. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog... talán mondd meg neki, hogy ez téged zavar, ne csinálja.
2015. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mit mondjak neki, hogy apa úgy bánsz velem, mint egy r*bancoddal?

Hogy lehetne erre célozni neki?

2015. febr. 22. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Célozni sehogy, azt a férfiak nem értik.

Mondd meg neki, hogy neked ez túl bizalmas, amit csinál, és nem érzed jól magad tőle.

2015. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, majd megpróbálom. Köszönöm a választ!:)
2015. febr. 22. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!