Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tavaly volt egy srác, aki tetszett és úgy tűnt én is tetszem neki, de aztán nagyon visszahúzódott. Azt is megtudta valahogy, hogy tetszik nekem. Egy ideig szenvedtem miatta, mert nagyon szerettem, de 1 év alatt sikerült kijönnöm belőle.

Suli kezdetekor megint elkezdett tetszeni, de már korántsem annyira, mint régen. Csak szeretek néha rá nézni, meg tudni, hogy mi van vele és mindig örülök, ha odajön hozzám beszélgetni.

Októberben összejött a baráti társaságom és átmentünk valakihez hülyülni. Este rámászott a legjobb barátnőmre, aki nem nagyon tudott mit tenni a helyzet ellen (szegény tökre remegett egész éjszaka és fázott, mert nem tetszett neki, amit a srác csinált). Nekem ez nagyon rosszul esett, de pár hónap alatt elfelejtettem.

Erre most pénteken megint volt egy ott alvós hülyülés és most is rámászott a barátnőmre úgy, hogy én is ott aludtam ugyanabban az ágyban! (eleve ő nem ott aludt volna, csak befurakodott kettőnk közé)

Nagyon-nagyon rosszul éreztem magam egész éjszaka, mert mellettem puszilgatta meg átölelte meg ilyenek a barátnőmet (akinek december környékén elkezdett tetszeni a srác) és én meg ott feküdtem mellettük.

Beszéltünk utána a barátnőmmel és ő azt mondta, hogy ha esetleg úgy alakulna, hogy össze akarnának jönni, akkor sem tenné meg, mert ahhoz túlságosan szeret engem, hogy ilyen fájdalmat okozzon nekem. Mondtam neki, hogy csak ezért ne hagyja ki a lehetőséget, de azért nagyon rosszul érezném magam, ha összejönnének.

Mit tudok tenni egy ilyen helyzetben?


2015. febr. 22. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Használod a vulkáni logikát, és hagyod őket...
2015. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szépen hülyét csináltak belőled. :(
2015. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb gáz az, hogy két lány versenyez azért, hogy kié legyen egy ilyen pasi (mert verseny ám ez a javából, attól függetlenül, hogy előadjátok az udvarias kislányt, valójában valahol mindkettőtöknek kellene a srác). Én fasziként azt mondom, hagynám a francba, nem éri meg, de te tudod.
2015. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Korotok és nemetek?
2015. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15/L

Én már rég lemondtam róla, de attól még rosszul esne, ha összejönne a barátnőmmel.

2015. febr. 22. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!