Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még valaki ezen a világon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki ezen a világon, aki nem végez önkielégítést?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasni, hogy pl. ,, tegnap masztiztam" meg úgy beszéltek róla, mintha azt KUTYA KÖTELESSÉG lenne csinálni!És a magazinok is arról írnak h ,, végezz önkielégítést különben nem leszel boldog ember" valami ilyesmiféléket. Sőt, akinek nincsen 13 évesen vibrátora, és nem ,,masztizik" naponta mondjuk 5×, azt nem is veszik már embernek. Nekem ez nem tetszik.

2015. febr. 23. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az élet egyes dolgai hullámvonal szerint változnak időben. Az elhallgatást és tiltást a teljes kitárulkozás és a tevékenységre ösztönzés időszaka követi. Most ezt éljük.
2015. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szíved joga így vélekedni. Amúgy sokan vannak akik nem végeznek önkielégítést. Vallási vagy erkölcsi vagy egyéb okokból.

De azért szokták javasolni a maszturbációt, mert jó felszültség oldó. Sok görcstől lehet vele megszabadulni. Az emberi faj olyan, hogy vágyja az intimitást. És ennek hormonális és pszichikai következményei is vannak. Akik rendszeresen szexelnek azok általában kiegyensúlyozottabbak, és pl. tovább is élnek.


Nem elítélendő sem ha csinálod, sem ha nem. Az már valóban zavaró lehet, ha valaki intim élményeit nem kezeli intimen.

2015. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40 éve mindig van partnerem (időnként több is), így azóta nem nyúltam magamhoz.
2015. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
én nem végeztem még. és büszke vagyok rá, hogy tiszta lelkű ember vagyok.
2015. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ a Te dolgod,hogy tetszik-e vagy nem.Azert eleg gaz hogy meg azt a szexpotlo masztizast is megvonod magadtol.
2015. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2015. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Here I am.
2015. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lászlókám!!! Miért lenne gáz, ha bem "masztizik"? Ő egy becsületre méltó ember legalább, aki nemcsak magával törödik?
2015. febr. 24. 07:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert aki masztizik az csak magával törődik??
2015. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok ilyen ember van.

Van aki csak menőzik,hogy úgy kiverte..közbe meg egyáltalán nem szokta :D..

2015. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!