Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lábfétisnek minősül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lábfétisnek minősül? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kérdésem lenne, amit nem tudok eldönteni! Nos, tudom, hogy a lábfétis azt jelenti, hogy ha valaki a női lábba "szerelmes", de nem úgy, ahogy én, mert aki lábfétises, az mindegy hogyan látja egy nőt mezitláb, akár szoknya van rajta, akár csak egy alsónemű vagy térdgatya.... de én nem! Én nekem csak akkor tetszenek a női lábak, ha úgy van mezitláb egy nő/lány, ha hosszú, kék farmer van rajta, és a farmer szára közvetlen a bokája fölött ér véget.... ha nem értitek mire gondolok, itt egy kép: [link] mert ha pl nem ilyen farmerba lenne, hanem miniszoknyába és a lábszára teljesen látszana, csak sima lábat látnák, de így a "szerelmet" látoma lábba. Valaki segítene? Előre is köszönöm!
2015. febr. 23. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
ennyi erőből egy pasi lábára is felizgulhatsz
2015. febr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az teljesen más...
2015. febr. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!