Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, akiket nem kényeztet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akiket nem kényeztet a párotok orálisan: hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
Mi négy éve vagyunk együtt, minden szuper, kivéve ez. Eddig nem csináltam belőle ügyet, de már nagyon hiányzik...
2010. febr. 13. 08:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%

Normális férfi nem szexel orálisan.Ezt csak a perverzitásra hajlamosak és önzők igénylik.

27/F

2010. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Bocsi, tudom h fiúkat kérdezel, én lány vagyok, én azért kiváncsi lennék h az a lány hogy birja ki h nem csinálja orálisan, én nem birnám
2010. febr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

8.54:

hát nem tudom. De írták itt már más lányok, hogy nem megy nekik olyan könnyen...

2010. febr. 13. 09:03
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Én is lány vagyok, és egyetértek az első hozzászólóval azzal kapcsolatban hogy kik igénylik a szop@st. Nálunk nem hiányzik sem nekem, sem a barátomnak szerencsére:)

L19 (+F23)

2010. febr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

9.49 és 9.08:

ezt nem értem, miért lenne perverz dolog? A puncinyalást is szereti a lányok többsége, mert más és jó érzés. A szopás is ugyanez, csak fordítva. De ha szerintetek ettől perverz és nem normális valaki, akkor Ti csináljátok sötétben, paplan alatt, szigorúan misszionárius pózban és csakis gyermeknemzési céllal!

2010. febr. 13. 09:23
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Hat az eleg gaz lehet. O szereti, ha te csinalod neki? Lehet beszelni kene a dologrol es megtudni, hogy mi az oka.
2010. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

9.08:

ez a kedvencem, hogy pfúj ez perverz, de az én barátom nem is akarja. Haha! Azt azért megnézném, hogy ha meglepetésszerűen a szádba vennéd gyengéden a barátodét, akkor ő sértődötten eltolna magátol, hogy hogy juthatott ilyen perverz undorító dolog az eszedbe!

Ennyit arról, hogy nem igényli.

2010. febr. 13. 09:31
 8/16 A kérdező kommentje:

9.30:

köszi, igen szereti, de azért az is a hangulatától függ...

Kérdeztem hogy mi a baj, undorodik-e vagy valami. Azt mondta hogy nem csak nem megy. Néha magától is nekikezd, de csak pár másodpercre... Pedig sosem erőltetem, sőt alig kezdeményezem, és mindig figyelek hogy tiszta legyek. Azt mondja hogy az ízével sincs gond. Szerintem valamilyen gátlás munkál benne, de remélem hogy szép lassan és sok türelemmel fel lehet oldani... :-)

2010. febr. 13. 09:34
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
mi ez a baromság hogy az orális szex perverz? a férfiak 80-90%a imádja és igényli! előjáték része!
2010. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és imádom csinálni a páromnak. Semmi perverz nincs benne. Engem is felizgat, őt meg aztán nagyon:P Szerintem ez hozzátartozik a szexhez.Az a férfi , aki szeret titeket, anyagi biztonságot ad, kielégít szexuálisan ennyit megérdemel. És van különbség szopás és orális kényeztetés között. Ezt is lehet szerelmesen és igen jól csinálni. Szóval mi nagyon szeretjük!!:-)
2010. febr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!