Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lhetséges hogy tetszem neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lhetséges hogy tetszem neki vagy csak bolondít?

Figyelt kérdés
van egy srác, aki népszerű az évfolyamon, és egymás mellett ülünk németen (én annyira nem vagyok népszerű). Ey csomószor, hozzám ér(nem tudom, hogy véletlenül-e vagy direkt. H látja, hogy valami bajom van megvigasztal (tudj, hogy elég rossz a kapcsolatom az apámmal, mert vele is ez van ezért erről egy csomoót beszélünk.) és ha látja, hogy szomorkodom vagy mérges vagyok megpróbál megvigaztalni, mondd egy viccet, meg ilyenek, meg egyik nap befestettem a hajam, de nem igazán volt eltérő az eredeti hajszínemtől De ő észrevette és tökre megdícsért, azon az órán többször is, meg igazából egész órán beszélgetünk, és mindig meghallgat akármilyen unalmas dologról beszélek, és amikor megkérdzezem ,hogy ez nem untatja azt válaszolja, hogy nem és szinte mindeneben egyetért velem. Meg egy csomószor hozzám ér a kezemen, meg egész órán felém fordulva ül. Szóval körülbelül ennyi. leheteséges? vagy csak szórakozik?

2015. febr. 24. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, mert túlságosan közvetlen veled. :)) Aki csak "havernak" tart, nem hallgatná a panaszaidat folyton, ez biztos. :)
2015. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
aj, bárcsak úgy lenne ahogy mondod!
2015. febr. 24. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!